impresjpnonisci

150 rocznica Pierwszej Wystawy

IMPRESJONISTÓW

23-24 marca 2024 r.

CENY BILETÓW

Bilet normalny – 40 zł / os.
Bilet ulgowy* – 35 zł/os.


 

Wystawa Pojedynek Mistrzów Malarstwa: Claude MONET vs Vincent van GOGH

 

 
Mamy ogromny zaszczyt poinformować, że zgodnie z obietnicą jest już w Polsce NIEZWYKŁA NOWA WYSTAWA 3d. W zasadzie możemy powiedzieć, że podwójnie niezwykła, bo oprócz przedstawienia jej w formie obrazów 3d Anaglif Red/Cyjan, to dodatkowo obrazy znajdujące się na wystawie.
 
Z okazji przypadającej w tym roku 150 rocznicy Pierwszej Wystawy Impresjonistycznej w Paryżu, zapraszamy do zobaczenia przetworzonych do trójwymiaru obrazów, które były prezentowane 15 kwietnia – 15 maja 1874 roku w Paryżu.
Niezwykła wystawa 3d: 150 rocznica Pierwszej Wystawy Impresjonistów (obrazyz wystawy w 1874 roku) przybywa do Lublina. Jak zwykle można ją zobaczyć w samym „sercu Lublina” – w Pałacu Czartoryskich przy Placu Litewskim 2 – siedzibie Lubelskiego Towarzystwa Naukowego.
 
TYLKO PRZEZ 2 DNI! 23-24 marca 2024 roku, pierwszy raz w Polsce i pierwszy raz w Lublinie pojawi się jedyna tego typu wystawa w Europie. Jest to nowa i nie prezentowana jeszcze w Polsce wystawa z dziełami, które przedstawione były 150 lat temu podczas Pierwszej Wystawy Impresjonistów w Paryżu w studio Nadara przy Boulevard des Capucines 35.
 
Zobacz na własne oczy dzieła mistrzów prezentowane podczas Pierwszej Wystawy Impresjonistów w trójwymiarowej wersji, gdzie dzieła malarzy zyskały jeszcze większą głębię, ekspresję i wyeksponowały ostatni plan, podkreślając mistrzowską perfekcję w detalach.
 
https://impresjonisci-3d.pl