smartfon

Akcesoria do smartfonów Samsung, które ułatwią Ci życie

Smartfony stały się nie tylko urządzeniami służącymi do komunikacji, ale także wszechstronnymi narzędziami, które ułatwiają codzienne życie. Samsung, jako jeden z wiodących producentów mobilnych urządzeń, oferuje szeroką gamę akcesoriów, które mają na celu nie tylko zwiększenie komfortu, ale także urozmaicenie użytkowania ich smartfonów. Sprawdź, jakie akcesoria ułatwią Ci życie, a które pomogą wydobyć pełen potencjał z Twojego Samsunga!

 
 

Większa ochrona przed uszkodzeniami

Bezpieczeństwo smartfonu dla wielu osób jest priorytetem, dlatego też warto zaopatrzyć się w praktyczne etui ochronne, a ekran zabezpieczyć pasującym szkłem hartowanym lub specjalną folią. Do wyboru masz wiele produktów, które chronią przed zarysowaniami, rozbiciem, amortyzują wstrząsy czy zapobiegają zalaniu. W zależności od wybranego etui, może mieć ono zamontowane praktyczny pasek lub uchwyt, które ułatwiają trzymanie telefonu w dłoni. Zamykane modele chronią ekran, a często mają również kieszonkę, która pozwala wygodnie przechowywać karty. Takie akcesoria do smartfonów Samsung przydadzą się każdemu!

Ładowarki bezprzewodowe i dodatkowe źródła energii

Smartfony od Samsunga cechują się dużą pojemnością baterii, wiele z nich obsługuje również szybkie, indukcyjne ładowanie. W czasie podróży czy w pracy warto mieć pod ręką dodatkowe źródło energii w razie nieprzewidzianych sytuacji. Nowoczesne powerbanki z funkcją ładowania bezprzewodowego pozwalają zminimalizować ilość noszonych kabli. Ciekawą propozycją jest również uchwyt do samochodu z funkcją ładowania. To idealna propozycja dla kierowców czy osób, które często korzystają z nawigacji.

Słuchawki i akcesoria audio

Samsung oferuje również wiele ciekawych modeli słuchawek dousznych i nausznych. Najpopularniejsze modele Galaxy Buds to małe, ale bardzo dobre jakościowo urządzenia, które zapewniają czysty dźwięk i komfort użytkowania, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w pracy, czy w podróży. Pozwalają wygodnie korzystać z asystenta głosowego, rozmawiać, trenować czy po prostu odpoczywać.

Dla tych, którzy gubią ważne przedmioty

Codziennie szukasz kluczy do domu, albo nie możesz zlokalizować swojego auta na parkingu? Samsung stworzył swój własny lokalizator, który pozwoli Ci odnaleźć zgubę. To niewielkie urządzenie, które najpierw trzeba sparować z aplikacją w telefonie, a potem umieścić przy kluczach, w samochodzie, w walizce czy plecaku. W razie potrzeby w kilka chwil zlokalizujesz SmartTaga i Twoja zgubę. Aplikacja pokaże Ci, w którą stronę trzeba pójść, możesz także uruchomić alert dźwiękowy. To również dobre rozwiązanie w przypadku kradzieży, które pomoże uzyskać lokalizację przedmiotu.

Smartfony doskonale łączą się ze smartwatchami i opaskami! Urządzenia monitorują Twoją aktywność fizyczną, śledzą sen, a także pozwalają odbierać powiadomienia i wykonywać połączenia. Wiele z nich umożliwia sprawne odpisywanie na wiadomości czy nawet przeglądanie mediów społecznościowych. Fani nagrywania czy robienia zdjęć docenią pasujące statywy, dodatkowe obiektywy czy specjalne lampki, które doświetlają obraz.