Ninjago_skende

Trening Mistrzów NINJAGO w SKENDE

25 do 29 stycznia, w godzinach od 11:00 do 19:00
25-29 stycznia od 11:00 do 19:00

Wstęp wolny!

Twoje dziecko nie wyobraża sobie dnia bez kultowych kloców LEGO? Z zapartym tchem obserwuje losy odważnych wojowników Ninja i bawi się spinnerami? Nie mogłeś lepiej trafić! Zapraszamy na Trening Mistrzów Ninjago do SKENDE! Przez 5 dni każdy będzie miał okazję, aby sprawdzić swoje siły z innymi fanami tej popularnej serii klocków. Trenujemy od 25 do 29 stycznia, w godzinach od 11:00 do 19:00! Wstęp wolny.
25-29 stycznia od 11:00 do 19:00. Wstęp wolny!

Co czeka Twoje dziecko w Strefie Ninjago w SKENDE?

Strefa misji Ninja

5-etapowy trening Spinjitzu pełen wyzwań, który składa się między innymi z testów umiejętności posługiwania się spinnerem LEGO®! Uczestnicy przejdą przez kolejne zadania, które zostały ułożone pod czujnym okiem Mistrza Wu. Aby to zrobić trzeba będzie użyć kultowych spinnerów. Dzieci sprawdzą, czyj spinner będzie kręcił się jak najdłużej, który najszybciej przemknie przez spiralę lub złowi najwięcej lodowych kul i przeleci nad całą Cynobrową Doliną. Ale to nie wszystko! Najwięksi fani, dzięki pomocy animatorów, będą mogli nauczyć się również nowych pozycji sztuki walki. Na koniec wszyscy otrzymają dyplom prawdziwego ninja!
Strefa wolnego budowania

Strefa swobodnego budowania

To prawdziwa gratka dla małych konstruktorów. Każdy kto lubi tworzyć, budować i projektować odnajdzie się tu znakomicie. Do dyspozycji dzieci będzie kilka stoisk wypełnionych po brzegi klockami, które dzięki ich wyobraźni i kreatywności zamienią się w wyjątkowe budowle.  

Strefa LEGO Duplo®

Idealna dla najmłodszych fanów klocków. Zapraszamy dzieci już od 1,5 do 5 lat. Mali fani LEGO® znajdą tu mnóstwo klocków, z których wyczarują swoje pierwsze budowle, a przy okazji będą doskonalić umiejętności motoryczne i poznawcze.

Spotkanie z Zielonym Ninja Lloydem

Podczas eventu nie może zabraknąć kultowej figury LEGO Ninjago®. Dzieci będą miały okazję, aby zrobić sobie z nim zdjęcie i przybić piątkę! To spotkanie na pewno na długo zapadnie w pamięć prawdziwym fanom Ninja.

Konkursy z nagrodami

W weekend 28-29 stycznia zapraszamy do udziału w zabawie w strefie konkursowej z atrakcyjnymi nagrodami do wygrania. Dzieci będą miały za zadanie zbudować własne budowle na zadany przez prowadzącego temat, które następnie umieszczą na makiecie krainy Ninjago®. Co godzinę Juror nagrodzi najbardziej kreatywne prace najmłodszych uczestników! Nie zabraknie emocji i dobrej zabawy!

https://www.skendeshopping.pl/ninjago