sztuka-pod-choinke

Świąteczne Targi Sztuki Studenckiej-Sztuka pod choinkę

14-15 grudnia 2023 r., godz. 13:00-19:00

 Hol Główny ACKiM UMCS Chatka 

 

Grudzień to magiczny czas, kiedy szczególnie myślimy o naszych najbliższych i z okazji świąt chcemy podarować im coś niezwykłego! 

ACKiM UMCS Chatka Żaka wraz z Wydziałam Artystycznym UMCS wychodzi naprzeciw potrzebom mieszkańców Lublina z ciekawą i nietuzinkową propozycją. 14-15 grudnia 2023 roku, w godzinach 13.00-19.00, zapraszamy wszystkich lublinian na wyjątkowe, magiczne wydarzenie – Świąteczne Targi Sztuki Studenckiej „Sztuka pod choinkę”!
 
To przedsięwzięcie organizowane jest po raz trzeci! Pierwsze takie targi odbyły się w Chatce Żaka w 2017 roku, drugie w 2022 roku!
 
Podczas Targów zaprezentowane i wystawione do sprzedaży zostaną dzieła studentów Wydziału Artystycznego UMCS. Wśród nich znajdzie się m.in: malarstwo, grafika, rzeźba, fotografia! Chcemy w ten sposób umożliwić studentom sprzedaż swoich pierwszych prac, dać szansę na zaistnienie na rynku sztuki i ułatwić bezpośredni kontakt z odbiorcą. Jest to równocześnie akcja skierowana do wszystkich, którzy poszukują oryginalnego świątecznego prezentu dla siebie i swoich bliskich.
 
Organizatorzy III Świątecznych Targów Sztuki Studenckiej chcą przybliżyć sztukę młodych artystów szerokiemu gronu odbiorców – nie tylko kolekcjonerom czy znawcom. Szeroki wachlarz technik i tematów, a jednocześnie niewygórowane ceny sprawią, że każdy znajdzie tu coś dla siebie! 
 
Świąteczny prezent będzie wyjątkowy i niepowtarzalny!