selfie-station

Otwarcie Selfie Station w Lublinie
Wejdź do niezwykłego świata radości!

 22 października 2022 r

Targi Lublin

 

Rozpocznij z nami wyjątkową przygodę, a gwarantujemy Ci najlepszą zabawę w Lublinie! Selfie Station czeka właśnie na Ciebie. U nas zrobisz niezwykłe selfie, filmy i zdjęcia, które zachwycą wszystkich Twoich znajomych i followersów. Dostarczamy niesamowitych emocji i najlepszej zabawy.

To jak? Jesteś gotowy na najlepszą zabawę w naszym niezwykłym świecie?
Rozpocznij razem z nami wspólną podróż ku pięknym zdjęciom. Dla miłośników kreatywnych fotek właśnie otwieramy pierwsze na Lubelszczyźnie muzeum selfie. Na mapie Lublina zagości Selfie Station, gdzie przez siedem dni w tygodniu będzie można wykonać profesjonalną sesję zdjęciową, jak i amatorskie fotki.

Selfie Station przeniesie Cię za pomocą kolorów oraz gry światła do krainy kreatywności. Osiem różnych przestrzeni z ponad 30 instalacjami, a każda z nich w innym klimacie. Chcesz poczuć się jak w kosmos lub spotkać postacie z magicznego świata? Odnajdziesz to wszystko w Selfie Station. Pamiętaj wybierając się do naszego obiektu aby zabrać aparat, telefon, duuuużo wolnej pamięci, dobry humor i przyjaciół! Możesz również mieć ze sobą także kilka stylizacji, aby zdjęcia były bardziej efektowne.


https://selfiestation.pl/wielkie-otwarcie-selfie-station-lublin/