Mistrzostwa IT 2023


Charytatywny turniej piłkarski
Mistrzostwa IT 2023 już za nami!

W sobotę 17 czerwca 2023 r. w Lublinie odbyła się 9 edycja charytatywnego turnieju piłkarskiego Mistrzostwa IT. Celem turnieju była zbiórka środków na wsparcie funkcjonowania ośrodków dla dzieci i młodzieży prowadzonych przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo, ale także promowanie prozdrowotnych, społecznych i wychowawczych wartości sportu. Mistrzostwa stały się dobrą okazją na wspólne spędzenie czasu dla zawodników.


Tytuł Mistrza IT 2023 zdobyła reprezentacja Britenet z Lublina. Wicemistrzem została drużyna z Niepublicznego Technikum Programistycznego Techni Schools. Trzecie miejsce zajęła reprezentacja Billennium.


W rozgrywkach wzięli udział przedstawiciele wszystkich branż technologicznych, a także specjaliści różnych dziedzin. W całym turnieju wystąpiło 165 zawodników reprezentujących 15 drużyn z całej Polski.


Firmy, których reprezentanci grają w turnieju, przekazują darowizny dla dzieci z ośrodków wsparcia dziennego prowadzonych przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo. Ofiarowane środki przeznaczane są na pokrycie kosztów: wyjazdów na wypoczynek dla dzieci z ubogich rodzin, zajęć edukacyjnych i wyrównawczych, utrzymania ośrodków (posiłki, energia, itp.).


Więcej informacji o turnieju oraz relację z wydarzenia można zobaczyć na stronie internetowej: http://www.mistrzostwait.pl/ oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/mistrzostwait