kino-bajka-kwiecien

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie
na kwietniowy KOBIECY WIECZÓR w Kinie Bajka !

 16 kwietnia 2024 r.

 

⦁ 16.04.2024 o godz. 18.00 pokażemy długo oczekiwany, pierwszy film fabularny o muzycznej ikonie Amy Winehouse.
„Back to Black. Historia Amy Winehouse” przedstawi pełną pasji historię niezwykłej artystki, ukazując lata spędzone w tętniącym życiem londyńskim Camden, które nazywała domem, oraz drogę do światowej sławy. Film skupi się na niezwykłym geniuszu, kreatywności, poczuciu humoru i szczerości Amy, które towarzyszyły jej we wszystkim, co robiła, a także spróbuje zrozumieć jej demony. „Back to Black. Historia Amy Winehouse” to bezkompromisowe spojrzenie na współczesną machinę sławy i wielki hołd dla wyjątkowego talentu, który zdarza się raz na pokolenie. Główną rolę w filmie zagrała wschodząca gwiazda kina Marisa Abela („Branża”). Na ekranie partnerują jej m.in. zdobywca nagrody BAFTA Jack O’Connell jako Blake Fielder-Civil, Eddie Marsan jako Mitch Winehouse, Juliet Cowan jako Janis Winehouse oraz nominowana do Złotego Globu i Oscara Lesley Manville jako babcia Amy, Cynthia
 
Przed seansem koncert Alicji Karpiuk i Łukasza Zdolskiego Zaśpiewają dla Pań między innymi utwory Amy Winehouse.
Alicja jest wokalistką i autorką piosenek oraz absolwentką kierunku Jazz i Muzyka Estradowa o specjalności Wokalistyka Jazzowa na UMCS w Lublinie. Tworzy również swoją muzykę: w lutym 2023 wydała debiutancki singiel „Maska”. Miała również przyjemność śpiewać z wybitnymi artystami: Piotrem Cugowskim, Majką Jeżowską, Krzesimirem Dębskim, Sylwią Przetak.
Łukasz to założyciel i managerem zespołu Cookies Band. Zakochany w gitarze od 15-stego roku życia, ma na swoim koncie wiele zagranych koncertów z wieloma zespołami oraz artystami. Bardzo chętnie odwiedza imprezy typu jam session by tam wymieniać się swoimi doświadczeniami muzycznymi. Kilkuletni członek zespołu Pawkin wraz z którym nagrał płytę „Taka jak Ty” oraz którym wystąpił w programie Must be the Music gdzie dotarł do półfinału. Obecnie udziela się muzycznie w różnych projektach z pogranicza rocka, funku oraz jazzu, natomiast najwięcej czasu poświęca zespołowi Cookies Band.
 
Od godziny 17.30 zapraszamy do holu kina na poczęstunek i lampkę wina!
W trakcie wydarzenie odbędzie się losowanie atrakcyjnych upominków przygotowanych specjalnie dla Pań!
 
Nasza kinowa sala będzie otwarta dla Pań kilkanaście minut przed rozpoczęciem seansu, tak byście mogły spokojnie zrelaksować się w gronie przyjaciółek.
Bilety w cenie 50 zł do nabycia w kasie kina
Rezerwacje telefoniczne: 81 533 88 72, 602 436 094
Rezerwacje są ważne do dnia przed wydarzeniem 15.04.2024 do godziny 20.00,
Konieczne jest wcześniejszy odbiór biletów w kasie Kina.
 
Po tym terminie, rezerwacje zostaną usunięte.
 
Informujemy, że wydarzenie jest skierowane WYŁĄCZNIE DO KOBIET
 
Do zobaczenia w Bajce!