Zdjęcie warsztatu fotograficznego i znajdującego się w nim mężczyzny.

Warsztaty fotograficzne – terminy: 

I turnus: 29 stycznia – 2 lutego 2024 r. / godz. 14:00-16:00

II turnus: 5 – 9 lutego 2024 r. / godz. 14:00-16:00

Miejsce: Pracownia Fotografii CK

 

 Tej zimy dzieci nie będą się nudzić! Pracownia Sztuczka zaprasza na twórcze spędzenie ferii podczas zimowych warsztatów fotograficznych.

Przewodnikiem po świecie fotografii będzie Marcin Sudziński. W ramach zajęć uczestnicy poznają tajniki ciemni fotograficznej. Dowiedzą się do czego służy, jak się w niej pracuje oraz w jaki sposób powstaje obraz fotograficzny. Ale to nie wszystko! Wykonają własną fotografię, wykorzystując materiały takie jak papier, tkaninę lub drewno. Prowadzący opowie o ciekawych obrazach fotograficznych wykonanych w dawnych technikach, oraz o tym,  że piękną fotografię można wykonać również bez użycia aparatu.

Dodatkowo najmłodsi ponownie będą mogli eksplorować przestrzeń Mikromuzeum Dzieciństwa. To niewielka przestrzeń ukryta w Centrum Kultury, w której historie związane z dzieciństwem i zabawą czekają na odkrycie. Przed każdym zwiedzaniem zabawki spisują dla odwiedzających specjalny Manifest Zabawy, który można, a nawet trzeba przeczytać. Będzie można także szperać w szufladach, zaglądać w zakamarki i znajdować ukryte eksponaty. Wszystko to w niewielkim i pełnym niespodzianek pokoiku Muzeum.

Mikromuzeum Dzieciństwa będzie otwarte od 30 stycznia, od wtorku do niedzieli.

Kategoria wiekowa: 12-14 lat

Ilość miejsc na turnus: 5 osób

Cena: 120 zł / os. / turnus

Zapisy na warsztaty przyjmujemy za pomocą tego formularza w terminie 10 – 17 stycznia 2024 r.