Okładka książki "Światełko w oknie" Magdaleny Kordel.

“Światełko w oknie” Magdalena Kordel

Premiera: 8 listopada 2023 r.

Basia bardzo potrzebuje cudu. Od kiedy jej tata, Michał, zginął w wypadku samochodowym, dziewczyna z beztroskiej nastolatki musiała stać się mamą nie tylko dla swoich siostrzyczek Emilki i Amelki, ale i dla Kornelii, bo dla niej odejście Michała to cios, strata, z którą nie może się pogodzić. Żyje z duchem męża, zapominając o tym, że właśnie teraz córki najbardziej potrzebują jej miłości.

Klementynę opuściła magia. Pierniki, które co roku piekła, kierowana jakby nadprzyrodzoną mocą, zupełnie jej nie wychodzą. Nie rozumie, co się wydarzyło, i nie wie, jak temu zaradzić. Martwi się, że w tegoroczne święta zawiedzie wszystkich – swoich najbliższych i tych, którzy bez jej wypieków nie wyobrażają sobie Bożego Narodzenia.

Na szczęście są Imka i Miłka, przyjaciółki, które nie dopuszczą do tego, by tegoroczna Gwiazdka okazała się katastrofą.

Kornelia, Basia i bliźniaczki przeprowadzają się do Miasteczka, a tam Duchy Świąt biorą sprawy w swoje ręce. Bożonarodzeniowa magia z każdym dniem powoli zaczyna działać, a w ich serca Wstępuje nadzieja.

Światełko w oknie to niezwykła opowieść pełna emocji. Wzruszająca nawet tych, którzy świąt się boją i dla których ten czas stracił magię. Historia o sile przyjaźni i rodziny, o nowych początkach i o tym, że kiedy uwierzymy w drugiego człowieka, cuda po prostu zaczynają się dziać. Wystarczy dać im szansę.

MAGDALENA KORDEL – ulubiona pisarka Polek, mistrzyni świątecznych opowieści.

Autorka bestsellerowych powieści i serii m.in. „Anioł do wynajęcia”, „Zagubiony Anioł”, „W blasku słońca”, „Tajemnice” czy „Malownicze”.


Magdalena Kordel na Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie:

28.10.2023 /sobota/ godz. 12.00-13.00, stoisko D37


Polecamy także inne zimowe/świąteczne powieści Magdaleny Kordel:

„Anioł do wynajęcia”, „Zagubiony Anioł” i inne.

Więcej na: www.znak.com.pl