Okładka książki "Relacje w świecie wysoko wrażliwych" J. Kozłowskiej i M. Kopenhagen.

“Relacje w świecie wysoko wrażliwych” Joanna Kozłowska, Magdalena Kopenhagen

Wszystko, co w życiu najlepsze i najgorsze, spotyka wysoko wrażliwych od innych ludzi. Bez interakcji międzyludzkich nie sposób bowiem funkcjonować.

Joanna Kozłowska i Magdalena Kopenhagen napisały wspólnie książkę Relacje w świecie wysoko wrażliwych. Jak dbać o związek, pielęgnować przyjaźń i osiągnąć zawodowe spełnienie.

Z ich książki można dowiedzieć się m.in.:

    jak pozbyć się wyrzutów sumienia, kiedy postawisz granice i powiesz komuś „nie”;

    dlaczego czasem wolisz być „zosią samosią” zamiast skorzystać z czyjejś pomocy;

    skąd w tobie przymus angażowania się w każdy konflikt rodzinny;

    dlaczego towarzyszy ci syndrom oszusta, choć jesteś profesjonalistą w swojej pracy;

    jak być dobrym szefem i pożądanym pracownikiem;

    czy to normalne, że boisz się bliskości;

    dlaczego tkwisz w związkach, które cię unieszczęśliwiają. 

Autorki udowadniają, że wysoka wrażliwość w relacjach to atut!

JOANNA KOZŁOWSKA – autorka bestsellerowej książki Wysoka wrażliwość. Poradnik dla tych, którzy czują za dużo, twórczyni bloga „Dziewczyno, działaj”. Pokazuje, jak w prosty sposób przekuć teorię w praktykę. Metody pracy z osobami wysoko wrażliwymi testowała na sobie, ponieważ sama jest WWO. To, co kiedyś ją przerażało, stało się jej supermocą!

MAGDALENA KOPENHAGEN – psychoterapeutka poznawczo­‑behawioralna i AKT, terapeutka hipnozy klinicznej, szkoleniowiec, interwentka kryzysowa. Jest także konsultantką biznesową i trenerką rozwoju osobistego. W swojej pracy korzysta z wielu różnych form i metod terapii, m.in. terapii poznawczo­‑behawioralnej, hipnozy, mindfulness, Panoramy Społecznej, Ustawień Systemowych. Pomaga uwolnić się od ograniczających przekonań, przejąć kontrolę nad własnymi emocjami i znaleźć zatraconą równowagę w życiu.