Okładka książki pt. "Niewypowiedziane" Jess Lourey.

“NIEWYPOWIEDZIANE”

Jess Lourey, tłum. Jacek Żuławnik

Premiera: 25 października 2023 r.

 THRILLER ROKU WEDŁUG AMAZONA

Powieść zainspirowana prawdziwą historią porwań dzieci w rodzinnym miasteczku autorki.

Jest lato 1983 roku, gdy nad Lilydale unoszą się tajemnice.  Cassie wiedzie beztroskie życie nastolatki: mieszka na farmie, marzy o byciu pisarką i podkochuje się w najfajniejszym chłopaku w szkole. To tylko pozory skrywające mroczną prawdę: ojciec organizuje dziwne przyjęcia, podczas których goście zrzucają maski przyzwoitości, a ona nie może o tym mówić głośno.

Pewnego dnia miasteczko nawiedza łowca.

Miejscowi chłopcy znikają jeden po drugim. Kiedy wracają, są brutalni i zamknięci w sobie. Mieszkańcy przerzucają się oskarżeniami, miasteczko zaczyna karmić się szokującą plotką, a wtedy ukochana siostra Cassie przechodzi zagadkową przemianę.

Co ukrywa małomiasteczkowa społeczność? Aby uratować siebie i swoich najbliższych, Cassie musi odnaleźć się w świecie dorosłych, gdzie każdy grzech uchodzi na sucho i tylko prawda jest niewybaczalna.

JESS LOUREY – bestsellerowa autorka nominowana do nagród Agatha, Anthony i Lefty. Uczy kreatywnego pisania i socjologii, jest laureatką stypendium Loft’s Excellence in Teaching, autorką bloga „Psychology Today”. Jej wystąpienie w ramach TEDx obejrzało ponad 50 tysięcy osób.

Życzymy dobrej lektury.