pracownieoptyczne11

Wiodąca sieć Pracowni Optycznych w Lublinie

Pracownie Optyczne to sieć salonów optycznych, które gwarantują najwyższej jakości usługi. Misją oraz celem tej grupy jest przede wszystkim zagwarantowanie prawdziwego profesjonalizmu oraz indywidualnego podejścia do każdego z klientów, adaptując się przy tym do aktualnie panujących w branży trendów. Przychodząc do punktu Pracowni Optycznych, można być pewnym tego, że oferta okularów korekcyjnych, przeciwsłonecznych czy soczewek zostanie w zupełności spersonalizowana.
 
 

Jak wybrać idealne okulary w Pracowniach Optycznych?

Sieć Pracowni Optycznych jest całkowicie świadoma tego, jak problematyczny potrafi być temat wyboru odpowiednich okularów korekcyjnych czy też przeciwsłonecznych. Jest on o tyle skomplikowany, że podejmując wybór, należy wziąć pod uwagę parę istotnych szczegółów. Przeanalizowany powinien zostać:

 • kształt twarzy,

 • preferencje wizualne,

 • styl życia,

 • potrzeby indywidualne.

W tym właśnie pomoże Ci znajdujący się na miejscu ekspert. Doradzi on Tobie, który rodzaj lub konkretna para okularów będzie idealnie spełniać Twoje potrzeby i wyglądać świetnie. Dzięki temu, jeżeli chcesz nabyć nową parę, wchodząc do salonu Pracowni Optycznych w Lublinie, możesz być pewny, że wrócisz z modelem, w którym będziesz wyglądać zjawiskowo.

Szeroka oferta okularów i soczewek w Pracowniach Optycznych

Pracownie Optyczne rozwijają swoją sieć na terenie całej Polski, w tym również na Lubelszczyźnie. Punkt sieci znajduje się na ulicy Paganiniego 23 w Lublinie. Odwiedzając to miejsce, warto zapoznać się z bardzo szeroką ofertą zarówno okularów korekcyjnych, przeciwsłonecznych, jak i soczewek optycznych. Wśród nich zdecydowanie najczęściej wyborem stają się modele, których producentami są marki premium. Do najpopularniejszych z nich należą:

 • Gucci,

 • Tom-Ford,

 • Guess,

 • Dolce & Gabanna,

 • Prada.

Pomimo że to one królują, w ofercie można znaleźć także bardziej budżetowe modele od niszowych producentów. Chociaż ich cena odbiega od królujących firm, jakość wykonania również stoi na bardzo wysokim poziomie.

Bezpłatne badanie wzroku w Lublinie

Każdego dnia spędzamy wiele godzin przed ekranami. Czy to telewizor, telefon czy komputer, wszystko to wpływa na kondycję naszych oczu. Szczególnie narażone są na to osoby, które prowadzą siedzący tryb życia. Dlatego też warto monitorować stan widzenia oraz obserwować czy w jego jakości nie zachodzą jakiekolwiek zmiany. Biorąc pod uwagę, jak powszechny jest to problem, z pomocą wychodzą Pracownie Optyczne, oferując możliwość wykonania bezpłatnego badania wzroku. W jego trakcie sprawdzany zostaje:

 • pomiar wad refrakcji (krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm),

 • określenie wymagań korekcji wzroku,

 • ocena ostrości widzenia.

Stałe obserwowanie kondycji oczu oraz szybka reakcja to pewna recepta na zachowanie ich dobrego stanu.

Jeżeli potrzebujesz nowych okularów czy soczewek albo chcesz sprawdzić kondycję swoich oczu, odwiedź punkt Pracowni Optycznych w Lublinie. Skorzystaj z opinii eksperta oraz bezpłatnie sprawdź swój wzrok!