VIVO! Lublin wspiera WOŚP_plakat

VIVO! Lublin zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

W najbliższą niedzielę odbędzie się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. VIVO! Lublin po raz kolejny aktywnie włączy się w działania WOŚP. Tym razem, w ramach wsparcia akcji, na terenie centrum handlowego w dniu 29 stycznia pojawią się animatorzy mBanku wyposażeni w terminale, za pośrednictwem których będzie można wesprzeć walkę z sepsą.

29 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz 31.! W VIVO! Lublin, jak co roku, będzie można wesprzeć tę wyjątkową inicjatywę. W najbliższą niedzielę, w godz. 10.00-20.00, na terenie obiektu będzie można spotkać animatorów z mBanku wyposażonych w terminale. Za ich pośrednictwem każdy chętny będzie mógł wpłacić na rzecz walki z sepsą dowolny datek. Środki przeznaczone zostaną na zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do sepsy.

Dzięki specjalnej aplikacji na telefony animatorzy będą mogli zrobić wszystkim chętnym zdjęcie z… samym Jurkiem Owsiakiem! Wystarczy stanąć w miejscu wskazanym przez fotografa, a wirtualny szef WOŚP-u pojawi się tuż obok. Gotowe zdjęcia zostaną udostępnione do pobrania na stronie www za pośrednictwem linku wysłanego mailem lub SMS-em. Interaktywna akcja zaplanowana jest w dniach 28-29 stycznia, w godz. 10.00-20.00.