Zdjęcie nowopowstałej restauracji gruzińskiej w galerii handlowej VIVO! Lublin.

Kuchnia gruzińska w VIVO! Lublin

Od lutego oferta gastronomiczna VIVO! Lublin powiększyła się o kolejną, interesująca pozycję. Klienci centrum handlowego mogą już spróbować smaków gruzińskiej kuchni, jaką zaserwuje dla nich Restauracja Kikodze Twins.

Nowo otwarta restauracja gruzińska to marka założona przez pochodzących z Gruzji szefów kuchni, braci Kikodze. Działająca od 2019 roku firma oferuje swoim gościom tradycyjne dania kuchni gruzińskiej, zachęcając do odkrywania smaków tego znanego ze swojej sztuki kulinarnej kraju. Bracia Kikodze ożywiają i odnawiają stare gruzińskie receptury, które od wieków nie straciły na aktualności. 

W menu Restauracji znajdziemy między innymi Czachochbili, czyli danie z filetów drobiowych, duszonych w sosie pomidorowym z przyprawami i czosnkiem, kiełbaski Kupati z mielonej wieprzowiny oraz Czaszuszuli – pikantny gulasz wołowy. Na uwagę zwraca szeroki wybór gruzińskiego pieczywa z jego kultowymi wypiekami takimi jak Chaczapuri, Kubdari, Penovani i wiele innych, serwowanych oczywiście na gorąco. Wśród potraw proponowanych przez Kikodze Twins nie mogło zabraknąć również tradycyjnych gruzińskich pierożków Chinkali.

Restauracja gruzińska Kikodze Twins znajduje się na poziomie +1 w strefie gastronomicznej VIVO! Lublin.

*********

VIVO! Lublin to najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe ze 150 lokalami handlowo-usługowymi, znajdującymi się na przestrzeni  38 000 mkw. powierzchni handlowej. Trzy poziomy parkingu podziemnego oferują ponad 1400 miejsc postojowych. Budynek łączy w sobie unikalną architekturę z wysokimi standardami ekologicznymi. To pierwsze w Polsce centrum handlowe, które uzyskało certyfikat BREEAM Excellent dla fazy projektowej, a dodatkowo znalazło się na tzw. „shortliście” prestiżowego konkursu BREEAM Awards 2015. Zarządcą obiektu jest firma CBRE, a asset managerem – CPI Property Group.

W Polsce CPI Property Group (CPIPG) działa od 2013 roku. W wyniku przejęcia 76,8% akcji IMMOFINANZ w 2022 r, CPIPG zostało asset managerem wszystkich nieruchomości biurowych oraz handlowych IMMOFINANZ. Aktualnie aktywnie zarządza 24 budynkami biurowymi, położonymi w prestiżowych lokalizacjach w Warszawie (w tym marką myhive), o łącznej powierzchni ponad 500 000 mkw i wartości 1748,3 mld euro i tym samym jest liderem na rynku powierzchni biurowych w Warszawie pod względem GLA. W zarządzanym przez CPIPG portfolio retail znajduje się Centrum Handlowe Ogrody w Elblągu, Centrum Handlowe Orkana w Lublinie, 4 centra handlowe sicie Vivo – w Lublinie, Krośnie, Pile i Stalowej Woli, sieć parków handlowych City Market zlokalizowanych w Zamościu (2 obiekty), Tarnowie, Radomiu i Zgorzelcu oraz sieć Stop Shop w 11 regionalnych miastach Polski.). Łącznie zarządzana przez CPIPG powierzchnia handlowa w Polsce wynosi ponad 250 000 mkw GLA, a jej wartość szacuje się na 437 mln euro. Spółka planuje dalsze zaangażowanie na polskim rynku poprzez zakup i inwestowanie w wybrane nieruchomości biurowe w najlepszych lokalizacjach Warszawy.