Kalendarz “Artyści zwierzakom”
Ten kalendarz może być Wasz, a jednocześnie możecie pomóc bezdomnym zwierzakom.
 
Powstał z potrzeby serca twórców i uczestnikow.
Piękne zdjęcia wykonał Krzysztof Werema.
 
Ogromne podziękowania Artystom za udział w tej inicjatywie: Beata Kozidrak,
Piotr Selim, Ani Mru-Mru, Piotr Cugowski, Emilia Komarnicka-Klynstra, Dariusz Tokarzewski, Katarzyna Bujakiewicz, PAWKIN, Tomasz Momot, Natalia Wilk, Kamila Lendzion, Alan Serval Sobkowicz, Anna Maria Sieklucka.
 
Stowarzyszenie Młodych Naukowców ufundowało wydruk kalendarza.
 
Kalendarz można nabyć na kilka sposobów:
💵Możesz kupić go u partnerów akcji. Wejdź na stronę gwiazdy, która wzięła udział w przygotowaniu kalendarza i w sklepie dla fanów możesz zakupić kalendarz. Cena kalendarza i warunki zakupu podana będą na stronie.
🐕‍🦺Możesz nabyć kalendarz w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie. Zadzwoń lub napisz na adres email Schroniska i podaj dane do wysyłki. Cena przy odbiorze osobistym 80 zł. Cena przy dostawie kurierskiej 95 zł. Jeśli potrzebujesz faktury zaznacz to składając zamówienie i podaj potrzebne dane.
❤️Każda osoba, która wspiera cele statutowe Stowarzyszenia Młodych Naukowców kwotą minimum 80 zł ma prawo otrzymać kalendarz Schroniska w prezencie 😊 w tym celu musi pojawić się w Schronisku z dowodem wpłaty i otrzyma kalendarz jako nasz partner. Stowarzyszenie Młodych Naukowców od prawie 15 lat prowadzi Wolontariat w Schronisku. Można nas wesprzeć wpłacając datek na cele statutowe na numer konta 93 1750 0012 0000 0000 3852 8769 BNP Paribas.
 
Zachęcamy do obioru osobistego w Schronisko dla Zwierząt w Lublinie. W godzinach pracy Schroniska. Wcześniej warto zadzwonić i zapytać czy kalendarze są jeszcze dostępne lub zarezerwować kalendarz pisząc e-maila.
W razie jakichkolwiek pytań kontaktuj się z Schronisko dla Zwierząt w Lublinie, które zajmuje się dystrybucją kalendarzy.