box

 

 BOGDANKA BOXING

XI Turniej Ziemi Lubelskiej w boksie

24-25 lutego 2024 r.

 Hala UP
Ul. Głęboka 31

XI Turniej Ziemi Lubelskiej, który odbędzie się w dniach 24-25 lutego 2024 roku, zapowiada się jako jedno z najważniejszych wydarzeń bokserskich na Lubelszczyźnie.

To nie tylko jedna z najlepszych imprez bokserskich w Polsce, ale także turniej, który od lat przyciąga zarówno utalentowanych zawodników z Polski, jak i międzynarodowych gości.

 
Niebagatelny jest także fakt, że w zawodach bierze udział około 200 zawodników i zawodniczek z całej Polski, medaliście mistrzostw Polski, Europy oraz Świata. To dowód na to, że Turniej Ziemi Lubelskiej cieszy się dużym zainteresowaniem wśród polskich bokserów, którzy widzą w nim szansę na sprawdzenie swoich umiejętności i zdobycie cennego doświadczenia na początku roku Olimpijskiego.
 
Na ringu zmierzą się zawodnicy z Okręgu Lubelskiego oraz klubów z całej Polski, m.in. ze Szczecina, Wrocławia, Warszawy, Białegostoku, Rzeszowa, Ostrowca Świętokrzyskiego.
 
Zawodnicy zawalczą o medale i puchary w każdej kategorii wagowej oraz dla najlepszego pięściarza Turnieju oraz najlepszej walki Turnieju.