targi-slubne2023

Targi Ślubne ONA&ON

18-19 listopada 2023 r.

 Targi Lublin
Ul. Dworcowa 1

Planujesz ślub? U nas znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, aby Twój ślub był niezapomniany! Najbliższa edycja Targów Ślubnych ONA&ON odbędzie 18-19 listopada 2023 r.

Na Targach Ślubnych ONA&ON prezentuje się blisko 100 wystawców – od mody i urody, przez dekoracje, torty, biżuterię, usługi foto i video aż po auta do ślubu. Na narzeczonych i ich najbliższych czekać będą widowiskowe pokazy ekskluzywnych kolekcji  ślubnych oraz konkursy, w których wygrać będzie można bardzo atrakcyjne nagrody.

W ciągu dwóch dni targów zwiedzający mogą sprawdzić i porównać oferty wystawców, znaleźć inspirację i skorzystać z bezcennej wiedzy najlepszych ekspertów z branży ślubnej i eventowej. Zaprezentowane będą najnowsze trendy ślubne i nowości nadchodzącego sezonu. 

Na targach zaprezentuje się na blisko 100 wystawców, wśród nich: sale weselne, suknie ślubne i wieczorowe, konfekcja męska, kwiaty oraz biżuteria. Pojawi się cała gama usług weselnych – wedding plannerów, fotografów, kamerzystów, kwiaciarni, cukierni, barmanów, wizażystów, atrakcji weselnych, firm dekoratorskich, muzyków, szkoły tańca, a nawet auta do ślubu.

Narzeczeni, biorący udział w wydarzeniu mogą liczyć na wyjątkowe rabaty. Wielu wystawców z tej okazji przygotowuje oferty specjalne. Każdy zwiedzający otrzyma również katalog z kuponami zniżkowymi.

 więcej na https://onaon.targi.lublin.pl