Post warsztaty

 

Porozmawiajmy przy kawie o kobiecej sprawie
bezpłatne warsztaty latte art i spotkanie z Lubelskimi Amazonkami

 

Studio kulinarne Szwedzki Stół w SKENDE (al. Spółdzielczości Pracy 88)

20 października (piątek), godz. 17:30 – 18:30 i godz. 18:30 – 19:30

21 października (sobota), godz. 11:00 – 12:00 i godz. 12:00 – 13:00

 

Już po raz kolejny SKENDE dołącza do akcji Różowy Październik i promuje regularne badania. Akcja realizowana jest pod hasłem „Porozmawiajmy przy kawie o kobiecej sprawie”. Z tej okazji 20 i 21 października można wziąć udział w bezpłatnych warsztatach latte art, na których panie nauczą się, jak zrobić pyszne cappuccino i samodzielnie udekorować kawę wzorem wykonanym z pianki mlecznej, a następnie spotkają się z Lubelskimi Amazonkami, które pokażą jak prawidłowo wykonać samobadanie piersi.

Jak zachęcają organizatorzy, warto wziąć ze sobą przyjaciółkę, córkę, mamę, czy siostrę, aby w nieformalnej atmosferze przy kawie porozmawiać o ważnych kwestiach zdrowotnych.

 

Link do zapisów: https://www.skendeshopping.pl/pl/rozowy-pazdziernik/

 

Ale to nie wszystko. Każdy kto odwiedzi SKENDE do 21 października może zabrać ze sobą do domu kalendarz badań profilaktycznych dla kobiet w wieku – od 20 lat do 50+. Kalendarz ma uniwersalny rozmiar, więc możesz go wkleić do swojego terminarza notatnika lub postawić na toaletce – tak, aby regularnie na niego spoglądać. Znajduje się tam m.in. miejsce do zaznaczania comiesięcznego samobadania piersi i inne ważne wizyty lekarskie, które warto odbyć w ciągu roku i częściej. Kalendarz został opracowany przez specjalistów z Ośrodka Terpa. Można go znaleźć w pasażu SKENDE na specjalnym standzie.

 

Samobadanie piersi to łatwa metoda badania, która pozwala na dokładne poznanie przez kobietę kształtu i struktury piersi i zachodzących w nich zmian. Podczas spotkania dowiesz się, jak skutecznie przeprowadzać samokontrolę piersi w warunkach domowych. Oprócz wiedzy teoretycznej będziesz mogła sprawdzić umiejętności na fantomie piersi. Spotkanie to także doskonała okazja, aby porozmawiać z kobietami, które zmagały się z rakiem i pokonały chorobę.

 

Szczegóły akcji i link do zapisów dostępny jest tutaj: https://www.skendeshopping.pl/pl/rozowy-pazdziernik/

Skende_EP_20230922_Rozowy_pazdziernik_Samobadanie_image_1
Skende_EP_20230922_Rozowy_pazdziernik_Samobadanie_image_2