Plakat reklamujący wystawę finalistów II Ogólnopolskiego Biennale Malarstwa LUBELSKA WIOSNA.

Otwarcie wystawy finalistów oraz ogłoszenie wyników konkursu i wręczeniem nagród laureatom II Ogólnopolskiego Biennale Malarstwa LUBELSKA WIOSNA 

31 marca 2023 | 18:00

CSK – Plac Teatralny 1

Już dziś o 18:00 poznamy laureatów II Ogólnopolskiego Biennale Malarstwa LUBELSKA WIOSNA – serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy finalistów połączone z ogłoszeniem wyników konkursu i wręczeniem nagród.

II Ogólnopolskie Biennale Malarstwa LUBELSKA WIOSNA

1 KWI-7 MAJA 2023

Galeria Wystaw Czasowych -1, City Project -1

Na wystawie pokonkursowej „Lubelska Wiosna” zaprezentowane zostaną prace zakwalifikowane do wystawy. To konkurs o zasięgu ogólnopolskim, mający na celu promowanie i wpieranie młodych artystów poruszających się w obszarze szeroko pojętego malarstwa. Skierowany jest dla osób do 35. roku życia – absolwentów kierunków artystycznych.  „Lubelska Wiosna” jest jedynym tego typu cyklicznym wydarzeniem o zasięgu ogólnopolskim po wschodniej stronie Wisły skierowanym do profesjonalistów w dziedzinie malarstwa. Jednocześnie w żaden sposób nieograniczającym twórców jeśli chodzi o temat, technikę i konwencję. Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym: Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Marszałka Województwa Lubelskiego, Prezydenta Miasta Lublin.

– więcej na lubelskawiosna.spotkaniakultur.com 

– bilety w kasie CSK oraz na bilety.spotkaniakultur.com

Więcej na www.CSKlublin.pl

Do zobaczenia w CSK!