Basen z kulkami_Lublin

ODKRYJ WYJĄTKOWĄ ATRAKCJĘ W CENTRUM MIASTA

W dniach 21-26 maja 2024 r. w Lublinie w pobliżu Placu Litewskiego przy Galerii Centrum ulokowana została wyjątkowa atrakcja, która z pewnością przypadnie do gustu fanom nietypowych instalacji miejskich.
Mowa o gigantycznym basenie z niebieskimi kulkami, w którym można nurkować i cieszyć się doskonałą zabawą.

 

MOŻESZ LECIEĆ W KULKI

Gigantyczny basen wypełniony po brzegi niebieskimi kulkami w mieście? Dlaczego nie! Na mieszkańców Lublina czeka nietypowa atrakcja przygotowana przez jedną z najpopularniejszych marek napojów, która obecnie promuje swoją nową identyfikację wizualną oraz logo. Od teraz aż do niedzieli włącznie w godzinach od 10:00 do 22:00 można przyjść i cieszyć się chwilą beztroskiej radości. Dodatkowo w trakcie weekendu konsumenci będą mogli zdobyć także puszki Pepsi. Warto podkreślić, że atrakcja jest darmowa i może z niej skorzystać każdy, kto ma apetyt na nieskrępowaną zabawę wspólnie z Pepsi. Jedyne, co należy zrobić, to zanurzyć się w nim i dać się ponieść swoim pozytywnym emocjom. Atrakcja ulokowana jest przy Galerii Centrum.

 

NIE TYLKO BASEN

W okresie letnim w Polsce odbędą się liczne aktywacje ambientowe zaplanowane przez markę Pepsi. Mieszkańcy Warszawy, Katowic, Wrocławia, Poznania, Trójmiasta i wielu innych polskich miast mogą poszukiwać w przestrzeniach miejskich nietypowych atrakcji takich jak gigantyczny basen z kulkami czy immersyjna puszka. Warto zwrócić uwagę także na inne nośniki outdoorowe i kody na nich umieszczone, które przenoszą do innej rzeczywistości. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.thirstyformore.pl.