Plakat o tematyce halloween'owej reklamujący maraton filmowy w Multikinie.

 

Maraton Halloween

28 października 2022, 22:00

Multikino w Lublinie

Aleja Spółdzielczości Pracy 36

Gotowi na odrobinę strachu? Kolejna edycja legendarnego maratonu horrorów znowu nawiedzi Multikino!

Specjalnie na Halloween mamy dla was Maraton Halloween w wydaniu DE LUXE. Przeżyj Noc Duchów w ciemnej kinowej sali: 4 świetne horrory, w tym aż 3 przedpremierowe.

GOŚCIE (premiera). Bezlitosny horror psychologiczny, który wdziera się głęboko pod skórę i długo nie pozwala o sobie zapomnieć. Opowieść o rodzinnych wakacjach w pozornie sielankowym domu, którego gospodarzy lepiej byłoby nigdy nie poznać…

.

OPĘTANA (premiera). Opętane dziecko, indiańskie wierzenia, szczypta magii i tajemnicze zgony w tle. Razem z rodzicami spróbujemy rozwiązać zagadkę ich coraz bardziej niepokojącej córeczki.

.

URBEX (premiera). Youtuber postanawia zrobić streama z samotnej nocki w nawiedzonym domu – co może pójść nie tak? Dla niego wszystko, za to dla widzów szykuje się szampańska zabawa, bo „Urbex” jest pełnym pojechanego humoru połączeniem „Blair Witch Project” i „Martwego zła”.

.

SIEROTA. NARODZINY ZŁA. Krwawa Esther powraca! W prequelu słynnej „Sieroty” poznamy przeszłość kultowej psychopatycznej dziewczynki. Jesteście gotowi na tę straszną prawdę?

brak możliwości rezerwacji biletów,

bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez internet na stronie Multikina,

 filmy są wyświetlane w wersjach z oryginalną ścieżką dźwiękową, z polskimi napisami,

W Wydarzeniu mogą uczestniczyć:

osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych,

osoby pełnoletnie o ograniczonej zdolności do czynności prawnych – posiadające zgodę przedstawiciela ustawowego na udział,

osoby w wieku powyżej 16 roku życia (ale mniej niż 18 rok życia) – posiadające zgodę przedstawiciela ustawowego na udział,

osoby w wieku poniżej 16 roku życia – będące pod opieką przedstawiciela ustawowego (za okazaniem stosownego dokumentu).

Uczestnik jest zobowiązany do okazania dokumentu potwierdzającego wiek. W przypadku braku wymaganego dokumentu obsługa kina może nie wyrazić zgody na udział w Wydarzeniu.

 

Bilety od – 27.9 PLN