lodowata-krew

Ponieważ jednym z głównych celów statutowych LKM jest promocja zdrowia i zdrowego stylu życia po raz czwarty ruszamy z akcją: „LODOWATA KREW Z GORĄCYCH SERC”.

Tym razem mobilny punkt poboru krwi pojawi się na tamie Zalewu Zemborzyckiego 14 stycznia 2024 , tam gdzie zazwyczaj morsujemy.

Zapraszamy Morsy i Foczki oraz wszystkich którzy chcą pomóc w ratowaniu ludzkiego życia od godziny 9.00 do 14.00.

Warto przyjść wcześniej ponieważ autobus może jednocześnie przyjąć tylko kilka osób. Dla wszystkich donatorów czekolady, oczywiście gorąca kawa i pyszne mufinki i chleb bez konserwantów na zakwasie z Piekarni Orzeł. Jak co roku wspierają nas : Skok Chmielewskiego, PCK – Klub Honorowych Krwiodawców przy Skok Chmielewskiego, Pogotowie Komputerowe DRPC, więc nagrody za gorące serca będą sowite.

Tradycyjnie otrzymacie także czekolady i gadżety między innymi Lubelskiego klubu Morsów. Zachęcamy do udziału w akcji każdego kto może oddać krew, ponieważ jej brakuje a nie da się jej wyprodukować.

Pokażmy że morsowanie przyciąga pozytywnych ludzi! Równolegle organizujemy kiermasz charytatywny na tamie.

Pewnie już wiecie że nasza Foczka Zosia dowiedziała się o tym że ma stwardnienie rozsiane. Dlatego też organizujemy kiermasz z którego dochód będzie przekazany naszej Zofii.

Do kupienia będą wypiekane przez Morsy pyszne ciasta, ręcznie robione mydełka, kalendarze Lubelskiego Klubu Morsów i wiele innych …

https://www.facebook.com/events/383815874045561