Plakat reklamujący spektakl "Lekko nie będzie".

 

Lekko nie będzie 

Rewelacyjna komedia w gwiazdorskiej obsadzie

15 stycznia 2023 o godz. 15:30 

Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego, ul. Akademicka 15

Oburza was nieco większa różnica wieku w związkach? Śmieszą Panie i Panowie zauroczeni młodszymi partnerkami w myśl zasadzie: mnie by się to nie przydarzyło? Jeśli tak – to sztuka rozbawi Was do łez i pokaże, że teoria w życiu bardzo różni się od praktyki. 

“Lekko nie będzie” autorstwa Jean-Claude Islert’a to niezwykle zabawa komedia o miłości, pozorach, szukaniu szczęścia na przekór konwenansom, tolerancji dla własnych wyborów i hipokryzji w ocenianiu innych. Stateczny wykładowca Eudardo ( Jan Jankowski ) romansujący ze sprytną studentką Sarah ( Milena Staszuk ), jego była żona Marion ( Andżelika Piechowiak ) zakochana w młodym partnerze i ich córka Julie ( Natalia Smagacka ) mająca nowego troszkę starszego narzeczonego Merco wąsatego artystę, lekko, bez grosza przy duszy ( Kacper Kuszewski ) zapoczątkują lawinę omyłek i absurdu, komplikacji i rozwiązań, które nie wpadłyby Wam do głowy, bo kiedy wszystko zawodzi można zawsze zrzucić winę na hydraulika – imigranta ze wschodu. 

Przygotujcie się na wyjątkowo zabawny wieczór, a jeśli nie lubicie się śmiać, to możemy wam obiecać, że… Lekko nie będzie! 

Obsada:  Andżelika Piechowiak,  Jan Jankowski,  Kacper Kuszewski,  Milena Staszuk,  Natalia Smagacka.