jarmark-lublin

Festiwal Bożego Narodzenia zaprasza na Jarmark Świąteczny

 18 grudnia 2023 -7 stycznia 2024

Miasto zaprasza na Jarmark Świąteczny będący częścią Festiwalu Bożego Narodzenia. Na 12 straganach rozstawionych wzdłuż Deptaka czekać będą odpowiednie na zimowe i mroźne wieczory rozgrzewające posiłki i napoje, w tym bożonarodzeniowe i noworoczne przekąski, rękodzieło, produkty świąteczne i zestawy prezentowe.

Jarmark wystartuje 18 grudnia i zakończy się 7 stycznia. W świątecznej atmosferze będzie można napić się gorących napojów, skosztować świątecznych przysmaków i przyjemnie spędzić czas w nastrojowej przestrzeni. Stoiska z ofertą gastronomiczno-handlową czynne będę od godz. 15.00 do 20.00. Wystawcy mają możliwość prowadzenia sprzedaży również poza wskazanymi godzinami. W Wigilię, Pierwszy Dzień Świąt, Sylwestra oraz w Nowy Rok – Jarmark będzie nieczynny.

Tegoroczni wystawcy to: Bombardino, Cukiernia Staropolska, Kalyna Kuchnia Ukraińska, Lubartowska 77, Lubelskie rękodzieło Ceramika-drewno-biżuteria, Motor Lublin, Mydło & Powidło, Pijana Wiśnia, Qulturalna, Spółdzielnia Pszczelarska APIS, Taki Myk! Food Truck, Wesoła Pani.

Współorganizatorem Jarmarku jest Lokalna Organizacja Turystyczna Metropolia Lublin.

Więcej informacji  na swieta.lublin.eu.