kino-bajka-marzec

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie na marcowy
KOBIECY WIECZÓR w Kinie Bajka – z koncertem Łukasza Jemioły!

12 marca 2024 r,g. 18:00

 
 
 W marcu, zapraszamy na francuską komedię „TEST NA TEŚCIÓW” 
Dokąd doprowadzi wspinaczka po kruchym drzewie genealogicznym własnej rodziny? Jakie rewelacje i pikantne szczególiki kryją jego gałęzie i splątane łańcuchy DNA? I jak żyć ze świadomością, że twoi przodkowie chyba nie do końca byli z tobą szczerzy? To wszystko i jeszcze więcej w wyczekiwanej, pełnej gwiazd francuskiej komedii sezonu „Test na teściów”.
 
Tego wieczoru, wystąpi specjalnie dla Pań, lubelski artysta: Łukasz Jemioła! To ceniony wokalista, specjalizujący się w piosenkach retro oraz nurcie americana. Przy brzmieniu gitary, wprowadzi Panie w niepowtarzalny nastrój. ❤
Łukasz Jemioła wielokrotnie współpracował z Włodkiem Pawlikiem. Występował także z: Marylą Rodowicz, Januszem Radkiem, Arturem Andrusem, Andrzejem Lampertem, Margaret, Piotrem Bałtroczykiem, Piotrem Fronczewskim, Małgorzatą Kożuchowską, Maciejem Zakościelnym, Maciejem Miecznikowskim.

Na swoim koncie ma album „Jemioła”, płytę live z koncertów „Wieczorem” oraz „Mów spokojniej”, „Kraina Łagodności vol. 3”, płytę współtworzoną z Wojciechem Malajkatem „Tańcobajki. Kot w butach” oraz album „Dziękuję”.
 

Od godziny 17.30 zapraszamy do holu kina na poczęstunek i lampkę wina!
W trakcie wydarzenie odbędzie się losowanie atrakcyjnych upominków przygotowanych specjalnie dla Pań!
Nasza kinowa sala będzie otwarta dla Pań kilkanaście minut przed rozpoczęciem seansu, tak byście mogły spokojnie zrelaksować się w gronie przyjaciółek.

Bilety w cenie 50 zł do nabycia w kasie kina
Rezerwacje telefoniczne: 81 533 88 72, 602 436 094
Rezerwacje są ważne do dnia przed wydarzeniem 11.03.2024 do godziny 20.00,
Konieczne jest wcześniejszy odbiór biletów w kasie Kina.
Po tym terminie, rezerwacje zostaną usunięte.
 
 
Informujemy, że wydarzenie jest skierowane WYŁĄCZNIE DO KOBIET
 
Do zobaczenia w Bajce!