Karma wraca! Pomóż zwierzętom z naszego regionu

 Akcja trwa do 11 marca

Karma wraca! Dołącz do zbiorki i pomóż zwierzakom – pod taki hasłem SKENDE i Aquael Zoo promują zbiórką karmy i tekstyliów dla podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie i Fundacji na rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE. Można podarować suchą i mokrą karmę, ale także używane koce, ręczniki, obroże dla psów i kotów. Wsparcie można przekazać do 11 marca.

Akcja jest odpowiedzią na potrzeby schroniska i fundacji, które opiekują się opuszczonymi i osamotnionymi zwierzętami, oferując im tymczasowy dom, pomoc i opiekę lekarską.
Wszystkie dary można zostawić w sklepie Aquael Zoo (na pasażu zewnętrznym SKENDE) lub na pasażu w SKENDE, w specjalnie oznaczonym koszu. Dodatkowo, w tym roku SKENDE chce pomóc promować mądrą adopcję, dlatego na swoich nośnikach będzie wyświetlało zdjęcia „Dwunastu wspaniałych” – psów i kotów, szukających nowego domu. Wśród nich jest m.in. Jędruś, Lola i Bongo – zwierzęta, po wielu przejściach, które potrzebują miłości i bliskości człowieka.

To nie pierwsza inicjatywa SKENDE, która ma na celu wsparcie zwierząt z regionu. Centrum angażuje się na rzecz organizacji, które zajmują się opieką nad czworonogami. Warto dodać, żez myślą o właścicielach psów SKENDE zbudowało specjalną Strefę Psa, gdzie każdy bezpłatnie może bawić się i ćwiczyć ze swoim pupilem. Regularnie odbywają się tutaj także bezpłatne warsztaty i spotkania z behawiorystami i weterynarzem. SKENDE jest też jedynym centrum handlowym, do którego w razie potrzeby można wejść z psem na smyczy.

Partner akcji sklep zoologiczny Aquael Zoo postanowił zachęcić do udziału w zbiórce. Każdy, kto będzie chciał kupić karmę lub inny asortyment i przekazać dla podopiecznych schroniska i fundacji, będzie mógł je kupić 15% taniej.