ferie-ze-sztukmistrzami

Ferie ze Sztukmistrzami

 16-20 stycznia 2023 r.

Centrum Spotkania Kultur

 

Kolejny sezon zajęć cyrkowych podczas Ferii ze Sztukmistrzami!


Zajęcia zaczynają się 16 stycznia i będą odbywały się codziennie do 20 stycznia. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych cyrkowych wrażeń i nowych umiejętności. Czeka nas wspaniała wspólna przygoda podczas poznawania takich dyscyplin cyrkowych jak:
– żonglerka (piłkami, chustkami, diabolo),
– manipulacja obiektem,
– podstawy na szarfach (akrobatyka powietrzna),
– ekwilibrystyka (między innymi rola bola oraz chodzenie na kuli ekwilibrystycznej)
Ferie ze sztukmistrzami to ogólnorozwojowe zajęcia cyrkowe, podczas których uczestnicy poprzez wspólną zabawę pracują nad koordynacją, koncentracją oraz integracją sensoryczną.


// Grupa 6-9 lat // 16-20 stycznia
15:00-16:30
koszt zajęć: 140 zł za cały tydzień
W tej grupie wiekowej zajęcia opierają się na grach i zabawach rozwijających kreatywność, wzmacniających koordynację oraz relacje między uczestnikami. Przejdziemy przez podstawy technik żonglerskich, ekwilibrystycznych i akrobatycznych, nie zapominając o śmiechu i świetnej zabawie!


// Grupa 10-15 lat // 16-20 stycznia
od 16.45 do 18.45
koszt zajęć: 165 zł za cały tydzień!
W tej grupie wiekowej zajmiemy się intensywniejszą pracą nad różnorodnymi technikami cyrkowymi, przeplatanymi grami i zabawami ruchowymi. Zarówno osoby początkujące jak i młodzi Sztukmistrze znajdą tutaj coś dla siebie.
Poziom i rodzaj dyscyplin cyrkowych będzie dostosowywany do możliwości uczestników.


Liczba miejsc ograniczona!
Zapisy przez formularz rejestracyjny:
https://forms.gle/ukkCUX7shrbW7cQGA
Warunkiem potwierdzenia uczestnictwa jest wpłata zaliczki w wysokości 100 PLN na konto podane w potwierdzeniu wysłania formularza rejestracyjnego. Zaliczka nie jest zwracana w przypadku rezygnacji uczestnika z zajęć. Zaliczka zostanie zwrócona, jeżeli zajęcia zostaną odwołane przez Fundację Sztukmistrze.