warsztaty-makramy

Bezpłatne warsztaty makramy dla początkujących
w Lublin Felicity

8-9 marca 2023 r.

Czy jest coś bardziej relaksującego niż tworzenie makramy? Przekonaj się jak przyjemne są plecionki na sznurkach i drutach!
Już 8 i 9 marca z okazji Dnia Kobiet w Felicity odbędą się BEZPŁATNE warsztaty makramy dla początkujących. Każdy chętny będzie mógł pod czujnym okiem profesjonalistów stworzyć swoją pierwszą plecionkę!

Zapisz się z mamą, córką lub przyjaciółką i stwórzcie piękne makramy, które zabierzecie na pamiątkę do domu. Dajcie się ponieść kreatywności i wyobraźni, spędźcie mile czas w doborowym towarzystwie, a Dzień Kobiet stanie się jeszcze cudowniejszy !!

Warsztaty odbywać się będą 8 i 9 marca w godzinach 12:00-20:00. Zajęcia dla jednej grupy (do max.20 osób) trwają ok. 1 godziny 20 minut
Aby dołączyć do warsztatów, wypełnij formularz zgłoszeniowy ➡ https://bit.ly/WarsztatyMakramyFelicity

Podaj swoje dane kontaktowe i wybierz grupę, do której chcesz dołączyć.

Uwaga❗Liczba miejsc jest limitowana, a o uczestnictwie w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń. Pamiętajcie, żeby w przypadku rezygnacji z zajęć, nie blokować miejsca – powiadomcie nas o tym w wiadomości prywatnej.

Osoby zapisane na warsztaty prosimy o punktualność – zachęcamy do pojawienia się przy stoisku z zajęciami grupowymi na 5 minut przed planowanym rozpoczęciem zajęć ⌚ Akcja odbywać się będzie w pobliżu sklepu Media Markt.

Dołączcie do naszego wydarzenia już dziś i na Dzień Kobiet podarujcie sobie odpoczynek, oddech od codzienności i znakomity relaks pod znakiem kreatywnych wyzwań. Do zobaczenia!