ballroom

Ballroom in Lublin –
bezpieczna przestrzeń w twoim mieście

20 listopada 2022 r, g. 16:00

Wstęp darmowy
 Planowana transmisja na żywo

“Ballroom in Lublin – bezpieczna przestrzeń w twoim mieście” składa się z panelu dyskusyjnego i warsztatów Vogue.

Panel da Ci możliwość zapoznania się ze światem Ballroomu z pierwszej ręki. Jest to spotkanie o charakterze dyskusji realizowane wraz z liderami Polskiej Sceny Balowej, gdzie będziesz miał okazje zdobyć wiedzę o kulturze Ballroomu. Znajdziesz odpowiedź na pytania takie jak: Czym jest Ballroom? W jakich okolicznościach powstał? Jak może pomóc Ci w samopoznaniu i poczuciu się dobrze we własnym ciele? Jak rozwijać się w Lublinie?

Gośćmi panelu będą:
– Mother Madlen Revlon
– Paula 007
– Danil Elle

Warsztaty prowadzone przez Paulę 007, otworzą drzwi do społeczności wolnej od dyskryminacji. Z pomocą tańca, Paula nauczy Cię, jak znaleźć ujście dla twórczej energii, i w jaki sposób możesz bawić się swoim ciałem. Wspólne zajęcia to okazja do śmiechu, poprawy kondycji, a także rozwoju osobistego. Zdobędziesz możliwość odkrycia swoich talentów i pokonania oporów przed wyrażaniem siebie poprzez ruch.

Każda osoba jest mile widziana!

Projekt realizowany ze środków Miasta Lublin w ramach Programu Dzielnice Kultury – Młodzież Inspiruje Dzielnice, którego Operatorem jest Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”

wydarzenie na FB> https://www.facebook.com/events/832019564608280