logo-victoria

HOTEL VICTORIA

W hotelu znajduje się 6 sal konferencyjnych, mieszczących od 20 do 450 osób. Profesjonalny zespół doradców, nowoczesna multimedialna technologia konferencyjna, oraz kompleksowa oferta cateringowa i hotelowa jest gwarantem udanych seminariów, konferencji, spotkań, szkoleń, pokazów oraz bankietów.

Łączna powierzchnia wszystkich dostępnych sal konferencyjnych to ponad 1000 m2. Wszystkie sale wyposażone są w stałe łącze internetowe. Atut stanowi doskonała lokalizacja obiektu w ścisłym centrum Lublina, profesjonalizm oraz doświadczenie.Wyjątkowy urok posiada sala znajdująca się na ostatnim piętrze budynku, skąd po wejściu na taras, rozciąga się niezwykły widok na panoramę miasta.

HOTEL
Hotel Victoria usytuowany jest w centrum Lublina. Blisko stąd do wszystkich najważniejszych instytucji miasta i województwa. W sąsiedztwie znajdą Państwo teatry, filharmonię, muzea.
Hotel oferuje do Państwa dyspozycji 223 miejsca noclegowe w nowoczesnych i komfortowych pokojach 1 i 2 osobowych oraz w pokojach typu Lux. Każdy z pokoi wyposażony jest w łazienkę, telefon, radio, TV sat, biurko do pracy. W celu poprawienia komfortu pobytu większość pokoi została wyposażona w klimatyzację. Cały obiekt posiada stały, bezpłatny dostęp do Internetu oraz monitoring.

Elegancka i gustownie urządzona restauracja zaprasza na tradycyjne dania kuchni polskiej oraz na specjały kuchni regionalnej.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu
idealne miejsce do wypoczynku i do pracy.

więcej o HOTELU VICTORIA na www.victorialublin.pl