HOTEL KORONA – Hotel i Restauracja

Nasz Hotel położony jest w miejscowości Zemborzyce Tereszyńskie, w bliskiej odległości Zalewu Zemborzyckiego, 3 km od Lublina przy trasie Lublin – Rzeszów, w sąsiedztwie kompleksu leśnego na czystym ekologicznie terenie. Ta niewielka odległość od centrum Lublina zachęca do odwiedzin i weekendowych rodzinnych wypadów do tego pięknego miejsca.

Dzięki profesjonalnie wyposażonym salom konferencyjnym, wyśmienitej kuchni, profesjonalnej obsłudze, bazie noclegowej dysponujemy idealnym miejscem do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowo – konferencyjnych.

Specjalnie dla Państwa przygotujemy pakiety biznesowo – konferencyjne, w zależności od ilości osób oraz długości pobytu.

Specjalizujemy się również w organizacji bankietów, spotkań firmowych, wieczorów tematycznych oraz imprez okolicznościowych do 400 osób, jak również imprez plenerowych (pikniki, grile, ogniska, kuligi) w ogrodach hotelowych o powierzchni 8 tys. m2. Na życzenie zapewniamy oprawę muzyczną i artystyczną.

Dla naszych Gości oczekujących aktywnego wypoczynku zorganizujemy konkurencje sprawnościowe, quady, wycieczki po mieście i okolicy oraz do innych pobliskich miejscowości atrakcyjnych przyrodniczo lub historycznie.

Dla rządnych emocji i niezapomnianych wrażeń zorganizujemy profesjonalnie przygotowane kasyno: ruletka, black jack, poker.

Znajdujące się w hotelu sauna, bilard oraz sala fitness pozwolą Państwu na odnalezienie chwili relaksu i wyciszenia.

Dodatkowe informacje uzyskacie Państwo w dziale marketingu -tel. (+48 81) 503 20 44 lub 0 507 147 538

Zajmujemy się także kompleksową organizacją imprez:
* bankiety, * komunie, * sympozja i szkolenia, * dansingi, * bale i wesela, * imprezy promocyjne i firmowe.

więcej o Hotelu KORONA