Okładka książki Rachel Van Dyken pt. "My summer in Seoul".

“My summer in Seoul” Rachel Van Dyken

Premiera: 26 lipca 2023 r.

MIŁOŚĆ W ŚWIECIE K-POPU

To miało być cudowne lato. Grace nie wiedziała jednak, że wakacje rodem z koreańskiej dramy wywrócą jej życie do góry nogami.

Grace leci do Korei i rozpoczyna staż w wytwórni płytowej wujka. Jej zadaniem ma być opieka nad najsławniejszym zespołem k-popowym. Początkowo nie potrafi się odnaleźć w obcym kraju i nowej roli. Na zespół nie ma co liczyć – wszyscy jej nie cierpią. Zwłaszcza zbuntowany Lucas, który robi wszystko, by uprzykrzyć jej życie. Tylko Rae jest niezwykle pomocny i… piekielnie uroczy.

Zbliża się dzień wielkiego comebacku zespołu i napięcie zaczyna rosnąć. Także pomiędzy Grace i Lucasem. Czy niechęć między nimi przerodzi się w głębsze uczucie? A może szczęście czeka na Grace z kimś innym?

 Rachel Van Dyken

Autorka bestsellerów „New York Timesa”, „Wall Street Journal” i „USA Today ”. Jej książki są tłumaczone w przeszło piętnastu krajach. Była jedną z pierwszych autorek romansów, których książki zostały wydane przez Amazon w formacie Kindle in Motion. Przez cały czas stara się torować nowe drogi czytelniczym doznaniom. Mieszka na Wybrzeżu Północno-Zachodnim z mężem, cudownymi synami, dwoma psami i bezwłosym kotem.