festiwal3kultur

XXV Festiwal Trzech Kultur
19 – 21 września 2025
Włodawa

Zainicjowany w 1995 roku Festiwal Trzech Kultur we Włodawie to pierwsze tego typu wydarzenie kulturalne w Polsce. To również niezwykła impreza łącząca przeszłość małego, kresowego miasteczka nad Bugiem z jego teraźniejszością. To czas, gdy odbywają się koncerty i przedstawienia z udziałem gwiazd największego formatu oraz liczne wystawy. Dopełnieniem „trzech dni z gwiazdami” są działania edukacji kulturalnej w postaci warsztatów, wykładów i spotkań teatralnych.

 

Już od ćwierć wieku Włodawa staje się miejscem wyjątkowych spotkań, gdzie historia i tradycja splatają się z muzyką, teatrem, sztuką oraz szeroko pojętą kulturą.
To tutaj, w cieniu synagog, kościołów, i cerkwi rozbrzmiewają głosy trzech kultur, tworząc niepowtarzalną opowieść o dziedzictwie pogranicza.

Zapraszamy Was na wydarzenie, które od 25 lat zachwyca, wzrusza i jednoczy. Czekają Was koncerty, wystawy, spektakle, projekcje filmowe, Jarmark Festiwalowy oraz ciekawe spotkania. Dołączcie do nas i przeżyjcie trzy dni pełne sztuki, emocji i niezapomnianych chwil.



 Świętujmy razem jubileuszowy Festiwal

 FB wydarzenia