kabaret-mlodych-panow

Wygraj Bilety!

Napisz e-mail na monika@lsi.lublin.pl, w tytule napisz KABARET ,
a w treści  swoje imię i numer do kontaktu.
Zgłoszenia do 10 kwietnia.

Zwycięzców poinformujemy sms.


KABARET MŁODYCH PANÓW  – Lany Poniedziałek albo “Góro Tsy”.

15 kwietnia 20224 r., godz. 19:00

ACKiM UMCS Chatka Żaka, ul. Idziego Radziszewskiego 16
bilety 100-130 zł

 
 
KABARET MŁODYCH PANÓW wystąpi w Lublinie w spektaklu kabaretowym –
Lany Poniedziałek albo “Góro Tsy”.
 
Swojskie klimaty, swojskie absurdy, swojskie problemy, swojski humor, swojska jazda bez trzymanki!!!
 
Jedyny w swoim rodzaju, wyjątkowo zabawny spektakl teatralny, o którym twórcy mówią tak:
To przede wszystkim komedia, czyli ma bawić. A po drugie „przede wszystkim”, jeśli ktoś dopatrzy się satyry na otaczającą nas codzienną polską rzeczywistość, to będzie jeszcze lepiej.
 
 

To opowieść o spotkaniu czterech facetów, zabawnie nieporadnych w naszych swojskich realiach. Spotykają się w święta. Trochę przesadzają z alkoholem i wplątują się w kilka afer, w które na trzeźwo nikt by się nie wplątał. To opowieść o nas, albo przynajmniej o kimś kogo znamy. O naszych sprawach i problemach. A wiadomo, że z problemów najlepiej się wyśmiać. Do czego państwa serdecznie zapraszam (jako autor).

Janusz Onufrowicz
 

Podpisując się obiema rękami pod wypowiedzią autora mogę tylko jeszcze dodać ( jako reżyser ), że współpraca z Młodymi Panami, aktorami specjalizującymi się w występach kabaretowych, jest dla mnie nowym, ciekawym doświadczeniem dającym wielką z tej współpracy przyjemność i satysfakcję.

Jestem pewien, że wyniki tej współpracy zostaną przez Państwa docenione i spełnią Państwa oczekiwania.
Jerzy Bończak
 

Często publiczność nas pyta, skąd panowie bierzecie pomysły na skecze? My mówimy: z życia, bo to życie pisze najlepsze scenariusze. Ten spektakl jest najlepszym dowodem na to, jak życie potrafi nas wplątać w absurdalne i śmieszne sytuacje.
Dla nas jako zespołu, jest to nowa przygoda na scenie, nowy etap pracy w teatrze, którego kabaret jest przecież częścią. Jesteśmy przekonani że nasze doświadczenie kabaretowe połączone z gigantycznym doświadczeniem Jurka Bończaka jako aktora i reżysera komedii, tworzy z tej sztuki dobrą i śmieszną farsę. My tworząc ten spektakl naprawdę się dobrze przy tym bawimy i wierzymy, że każdy kto zobaczy “Lany poniedziałek” też będzie się z nami dobrze bawił.

Kabaret Młodych Panów
 
Jest to rejestracja materiału, podczas której kamery są skierowane zarówno na scenę jak i na publiczność. Kupno biletu jest równoznaczne ze zgodą na upublicznianie wizerunku. W przypadku spóźnienia się na rejestrację nie gwarantujemy miejsca wskazanego na bilecie!
Prosimy o wcześniejsze przybycie.
 

ZAPRASZAMY!