
Ferie ze Sztukmistrzami 2026
23 – 27 lutego 2025 r.
Centrum Spotkania Kultury,
ul. Plac Teatralny 1
Sala baletowa
Niech Twoje dziecko w czasie ferii odkryje nową pasję!
Nasze zajęcia cyrkowe to nie tylko nauka nowych umiejętności, ale przede wszystkim niezapomniana przygoda. W bezpiecznej i pełnej radości atmosferze dzieci rozwijają swoją kreatywność, zwinność i pewność siebie.
Zapraszamy na zajęcia w Akademii Sztukmistrzów!
// Grupa 9-12 lat //
od 15:50 do 17:20
koszt zajęć: 250 zł / cały cykl
Dla starszych uczestników przygotowaliśmy zajęcia cyrkowe, gdzie zapoznają się z takimi dyscyplinami jak żonglerka, ekwilibrystyka oraz akrobatyka powietrzna. Poprzez wyzwania fizyczne i pracę w grupie rozwijają się nie tylko indywidualnie, ale także budują więzi z innymi uczestnikami. To czas nauki nowych umiejętności, wzajemnej inspiracji i pozytywnej atmosfery.
Zapisy
// Grupa 6-8 lat //
od 17:30 do 19:00
koszt zajęć:250 zł / cały cykl
Zapraszamy najmłodszych do magicznego świata cyrkowych przygód! Na naszych zajęciach nauka cyrku to czysta radość. Poprzez gry i zabawy uczymy podstawowych umiejętności cyrkowych. Dzieci rozwijają swoje zdolności poprzez kreatywne działania, tworząc jednocześnie niezapomniane chwile pełne śmiechu i radości.
Zapisy
Zajęcia prowadzone będą metodą pedagogiki cyrku, opierając się na zachęcaniu do kreatywności i wspólnej zabawy w atmosferze szacunku i bezpieczeństwa. Pracujemy w niedużych grupach (max. 12 osób), dzięki czemu prowadzący indywidualnie podchodzą do każdej osoby, tworząc warunki zajęć wspierające rozwój psychofizyczny i emocjonalny.
Liczba miejsc ograniczona!
Zajęcia odbędą się pod warunkiem zebrania minimalnej ilości uczestników (8 osób). Potwierdzenie odbywania się zajęć otrzymasz najpóźniej 3 dni przed rozpoczęciem.
Tylko wpłata zaliczki gwarantuje miejsce na zajęciach!