wymiana-roslin

XI Lubelska Wymiana Roślin & SKENDE & IKEA & Stowarzyszenie Chełmska Straż Ochrony Zwierząt

 18 grudnia 2022 r,g. 10:00-15:00

Witajcie Kochani, lubelscy roślinomaniacy.

Mamy zaszczyt poinformować Was, że 18.XII. 2022 odbędzie się, kolejna, bo już XI Lubelska Wymiana Roślin. Podobnie jak w poprzednich edycjach, tak i przy okazji, tej, świątecznej edycji naszego wydarzenia, mam dla Was przygotowane moc ekscytujących wrażeń. Świąteczna wymiana odbędzie się, jak już wspominałam, 18.XII.2022 roku w SKENDE (al. Spółdzielczości Pracy 88). Będziemy dla Was od 10:00-15:00 w tę ostatnią niedzielę przed Świętami Bożego Narodzenia. Świetna okazja by sprawić prezent bliskiej osobie albo samemu sobie. Na niechciane rośliny będzie czekał stół adopcyjny, z którego każdy będzie mógł sobie przygarnąć zielonego przyjaciela. Ale to nie wszystko.

Świąteczny duch każdemu się udziela, dlatego SKENDE przygotowało bezpłatne warsztaty dla młodzieży (od 13-26 lat) w tej tematyce. „Świąteczny las w słoiku” oraz „Stroik na wigilijny stół”. Będziemy prowadzić zapisy, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona (10 osób na warsztaty „las w słoiku” i 10 osób na warsztaty „stroik”) a o udziale w warsztatach decydować będzie kolejność zgłoszeń. Warsztaty odbędą się w Miejscówce – przestrzeni integracji dla młodzieży w SKENDE. Idealne miejsce, aby po zakończonych warsztatach zrobić sobie piękną fotkę ze swoim dziełem. Zapraszamy serdecznie z roślinami, bez roślin, ale z uśmiechem i dobrym humorem.
 
Będziemy Was informować o kolejnych atrakcjach i mini wydarzeniach w ramach naszej Lubelskiej Wymiany Roślin. Do zobaczenia w SKENDE!
 
https://www.facebook.com/events/604318628132268