vlasir

Valsir partnerem 79. edycji
Tour de Pologne

W lipcu i sierpniu Lang Team będzie mógł liczyć na nowego, wyjątkowego partnera, który od lat działa na scenie kolarskiej.

Pasja do kolarstwa, dbałość o zrównoważony rozwój, doskonałość w produkcji zaawansowanych systemów sanitarno-grzewczych: Valsir to włoska firma, która od dawna wspiera imprezy sportowe o międzynarodowej renomie i jest bez wątpienia jednym ze światowych liderów w branży hydraulicznej. Jej DNA silnie związane z kolarstwem było siłą napędową, która skłoniła polski oddział do współtworzenia emocji razem z – i wokół – największego wyścigu w tej części Europy.

“Valsir od wielu lat jest partnerem wielu znanych na całym świecie wyścigów, takich jak Giro d’Italia czy La Vuelta a Espa, ponieważ kolarstwo jest naszą pasją. Angażujemy się w różne wydarzenia i inicjatywy związane z kolarstwem, gdyż w tym sporcie odnajdujemy ważne dla naszej firmy wartości: wytrwałość, determinację, poświęcenie, a przede wszystkim pracę zespołową i wzajemne wsparcie w osiąganiu ambitnych celów” – mówi Barbara Rosek, Prezes Zarządu Valsir Polska.

“Od pierwszego dnia widziałem synergię między Czesławem Langiem i Valsir, z których ten pierwszy to osoba o wielkim charakterze i prawdziwy mistrz, powiedziałbym, że idol wielu Polaków, a drugi to Valsir, firma wiodąca w swojej branży i przywiązująca wielką wagę do świata sportu” – mówi Paolo Zanni, Dyrektor Generalny Creations. “Doprowadziło to do solidnej współpracy, dzięki której ostatni etap Tour de Pologne będzie mógł wystartować z fabryki Valsir Skawina koło Krakowa, przy wielkim entuzjazmie wszystkich polskich i włoskich pracowników Valsir. Chciałbym podziękować Barbarze za zaangażowanie i pasję, które zawsze wyróżniają ją przy organizacji tych wyjątkowych wydarzeń”.

Od niedawna kolarstwo jest synonimem zrównoważonego rozwoju i dbałości o środowisko, a Valsir w pełni wpisuje się w tę filozofię poprzez wydajne procesy i niezawodne produkty. Począwszy od rur wodociągowych, poprzez systemy kanalizacyjne, ogrzewanie podłogowe, aż po innowacyjne systemy wentylacji powietrza z odzyskiem ciepła, wszystkie produkty wykonane są z materiałów podlegających recyklingowi i koncentrują się na optymalizacji zużycia energii oraz ochronie zasobów takich jak woda i powietrze.

Czesław Lang, Dyrektor Wyścigu wie, że zrównoważony rozwój jest ważny nie tylko dla biznesu “Jesteśmy coraz bardziej świadomi, że nasz klimat się zmienia. Wyścig Tour de Pologne to także promocja zdrowego stylu życia i jazdy na rowerze, a rower jest najbardziej ekologicznym środkiem transportu. Zauważamy też, że coraz więcej naszych partnerów i sponsorów wdraża procedury i pomysły, które mają na celu dbałość o środowisko.”

Valsir z Tour de Pologne łączą również emocje. To jeden z największych europejskich wyścigów etapowych, który co roku przyciąga tysiące zagorzałych kibiców i najlepszych kolarzy rywalizujących na arenie międzynarodowej.

“Jako partner ubiegłorocznego Tour de Pologne doświadczyliśmy na własnej skórze, jak piękne to wydarzenie. Poczuliśmy energię i radość płynącą ze wspólnego kibicowania. Dzielenie się z naszymi partnerami pasją i emocjami związanymi z wyścigiem buduje i umacnia relacje i przyjaźnie. Już nie możemy się doczekać startu ostatniego, decydującego etapu spod siedziby Valsir Polska w Skawinie” – potwierdziła Barbara Rosek.

“Znam ludzi, którzy stoją za Valsir od dawna. Ich energia, pozytywne nastawienie i zaangażowanie w zarządzane projekty sprawiają, że chcę z nimi współpracować. Jestem przekonany, że Valsir, partner współorganizujący 7. etap 79. Tour de Pologne, wniesie do wyścigu wszystko, co ma najlepszego” – podsumowuje Czesław Lang.

Valsir w 2022 będzie partnerem współorganizującym finałowy etap 79. Tour de Pologne, a zawodnicy wyruszą na trasę spod siedziby firmy w Skawinie.