M Sienkiewicz warsztat

Spisz się na/prawdę. Warsztat budowania autentycznego wizerunku w social mediach


26 kwietnia 2023 r.
w godz. 16:45 – 20:00.


Centrum Wsparcia Liderek,
ul. Niecała 18/3 w Lublinie.

Centrum Wsparcia Liderek zaprasza na warsztat „Spisz się na/prawdę. Warsztat budowania autentycznego wizerunku w social mediach”, który odbędzie się 26 kwietnia w godz. 16:45 – 20:00. Działanie skierowane jest do kobiet z organizacji pozarządowych i obywatelskich z terenu woj. lubelskiego i jest bezpłatne.


Na warsztacie zostaną poruszone takie zagadnienia jak: rozmowa z Odbiorcą/ Odbiorczynią, budowanie autentyczności, szczerości, bliskości w komunikacji w mediach społecznościowych. Będą też zagadnienia techniczne: jak ułatwić sobie komunikację i obecność w social mediach, by nie obciążała naszego czasu, skąd czerpać inspiracje do postów, treści, grafiki czy video oraz jak planować obecność w mediach społecznościowych.


Formularz zgłoszeniowy:
https://tiny.pl/wbhg4

 


Prowadzenie:
Marta Sienkiewicz – psycholożka, animatorka społeczna, wieloletnia działaczka lubelskiego Homo Faber. Fascynuje się nowymi technologiami komunikacyjnymi, a od 10 lat zajmuje się mediami społecznościowymi i obecnością marek, firm, organizacji w sieci. Prowadzi szkolenia, warsztaty i konsultacje dla firm, fundacji i stowarzyszeń.


Więcej informacji: https://tiny.pl/wbmnw


Działanie sfinansowane ze środków Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018- 2030.