lot-rekrutuje

Promocja LOT: atrakcyjne kierunki w korzystnych cenach dla dzieci i ich opiekunów


Tylko dwa dni (31 maja – 1 czerwca) trwać będzie wyjątkowa promocja Polskich Linii Lotniczych LOT, zorganizowana z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Warto się więc pospieszyć i skorzystać ze świetnej okazji, aby obdarować najmłodszych oryginalnym prezentem – przelotem samolotem PLL LOT w atrakcyjnej cenie.

Dziecięce marzenia o lataniu spełnią się dzięki promocji na połączenia lotnicze obsługiwane przez PLL LOT. W dodatku podróż marzeń może się odbyć w większym towarzystwie – najbliższych lub przyjaciół. Jeśli zatem dziecko pragnie polecieć do Krainy Wielkich Jezior, odwiedzić poznańskie koziołki, krakowskiego smoka albo zbudować babki z piasku na bałtyckiej plaży – to nic nie stoi na przeszkodzie, aby tak się stało.

Kierunek wybranego lotu może być bowiem dowolny, bez wyjątku, jeśli chodzi o połączenia krajowe. W wypadków połączeń zagranicznych promocją objęte są loty z Polski na krótkich dystansach.

Ponieważ promocja zorganizowana jest z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, wśród grupy osób, dla których kupowany jest bilet, musi znajdować się dziecko w wieku do 11 lat. Grupa zaś, dla której nabywane są bilety, może liczyć maksymalnie pięć osób. Wystarczy tylko w dniach 31 maja – 1 czerwca br. wejść na stronę LOT-u i tam, kupując bilety, można skorzystać z promocji.

Podróż musi odbyć się w terminie między 10 lipca a 10 grudnia br.

Więcej na www.lot.com.

Źródło informacji: PAP MediaRoom