panel_strona

Odczytanie potrzeb dzieci i młodzieży – NGO w dialogu na rzecz edukacji.
Panel dyskusyjny dla edukatorów, bibliotekarzy i rodziców

21 września 2023, godz. 16:00 – 18:00
Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, Sala Kinowa, poziom -1; pl. Teatralny 1


FUNDACJA CZAS DZIECI oraz FUNDACJA ING DZIECIOM zapraszają na wyjątkowe wydarzenie.
21 września o g. 16:00, w Lublinie (Centrum Spotkania Kultur) podczas Międzypokoleniowego Festiwalu Literatury Dziecięcej – Ojce i Dziatki odbędzie się panel dyskusyjny: „Odczytanie potrzeb dzieci i młodzieży – NGO w dialogu na rzecz edukacji”.

Bezpłatne wydarzenie dedykowane jest przedstawicielom fundacji i stowarzyszeń, edukatorom, bibliotekarzom, rodzicom i wszystkim tym, którzy czują się odpowiedzialni za przyszłość naszą i naszych dzieci.

Rozwój dzieci i młodzieży jest naszym wspólnym celem. Ich bezpieczeństwo, dobrostan emocjonalny, warunki do wszechstronnego i indywidualnego rozwoju można zagwarantować jedynie przez stabilne, wspierające i współpracujące środowisko.

Niezwykle ważne role: rodziny i szkoły wspierają organizacje NGO, bo rodzice i edukatorzy też potrzebują wsparcia, a razem można o wiele więcej.
Fundacja Czas Dzieci od przeszło 10 lat realizuje działania promocyjne i edukacyjne oparte m.in. o literaturę i sztukę.

Tym razem, w partnerstwie z Fundacją ING Dzieciom do dialogu zaprasza tych, których działania budzą od lat uznanie i szacunek, a jednocześnie są nieustannie otwarci na aktualne potrzeby zmieniającego się świata.

Panel dyskusyjny dla rodziców i edukatorów: „Odczytanie potrzeb dzieci i młodzieży – NGO w dialogu na rzecz edukacji” – świadomie stanowi część Międzypokoleniowego Festiwalu Literatury Dziecięcej – bo w przekonaniu organizatorów festiwale powinny być miejscem inspiracji, wymiany myśli i powstawania idei. Powinny być miejscem spotkań i początkiem działań, które zmieniają otaczający świat.


Dlaczego szkolenie jest dla Ciebie?
🍀 Spotkanie na żywo z ekspertami – będziesz uczestniczyć w 2-godzinnej intensywnej dyskusji z cenionymi na rynku ekspertami.
🍀 Sesja Q&A – będziesz mieć możliwość przedyskutowania swoich wątpliwości z ekspertami, którzy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.
🍀 Praktyczna formuła – wraz z prowadzącymi przeanalizujesz realne przypadki, z którymi mierzą się edukatorzy, nauczyciele i rodzice
🍀 Podnoszenie kwalifikacji – dzięki udziałowi w tym panelu zrobisz pierwszy krok, by rozwijać swój projekt
 Certyfikaty – każdy uczestnik otrzyma na zakończenie imienny certyfikat.
 Wydarzenie artystyczne – bezpośrednio po panelu, zapraszamy państwa do udziału w wernisażu wystawy łączącej pokolenia połączonym z oprowadzaniem kuratorskim i widowiskiem multimedialno-muzycznym DZIECIAKI. Janusz Stanny. Ilustracje.


W panelu wezmą udział m.in.:
🍀 Aldona Radomska-Paluchowska – Fundacja ING Dzieciom
🍀 Marta Tomaszewska – Fundacja BNP Paribas
🍀 Angelika Apanowicz – Fundacja Katalyst Education
🍀 Katarzyna Humeniuk – Instytut Książki
🍀 Edmund Kuryluk – Centrum Spotkania Kultur

Panel poprowadzi:
🍀 Agnieszka Karp-Szymańska – prezes Grupy Czas Dzieci, dyrektor Międzypokoleniowego Festiwalu Literatury Dziecięcej – Ojce i Dziatki.

Zarezerwuj: https://ojceidziatki.nakiedy.pl/site/?c[]=6677
Wydarzenie zorganizowane we współpracy z Fundacją ING Dzieciom.