ChatGPT

Czat.ai – polskie chatboty z osobowością pomagają w codziennym życiu 

  Innowacyjna platforma przekształca sposób, w jaki korzystamy ze sztucznej inteligencji.

Czy zastanawialiście się kiedykolwiek, jak wyglądałoby wasze życie, gdybyście mieli dostęp do osobistego doradcy, konsultanta, trenera, dietetyka, nauczyciela oraz wsparcie terapeutyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu? Michał Jaskólski, założyciel firmy Wondel.ai, odpowiada na to pytanie, prezentując Czat.ai – innowacyjną platformę opartą na sztucznej inteligencji, która nie tylko spełnia te marzenia, ale wyprzedza plany globalnych koncernów technologicznych.

Czat.ai to pierwszy produkt firmy Wondel.ai, oferujący szeroką gamę specjalistycznych postaci, takich jak Kariera.ai, Dietetyk.ai, Trenerka.ai, Informatyk.ai, Konsultant.ai, Ogrodnik.ai i wiele innych. Każda z nich posiada unikalną osobowość i styl komunikacji, co znacząco różni je od tradycyjnych czatbotów.

Poszczególne postaci stosują różne metody, aby odpowiedzi były jak najbardziej trafne i pomocne. Dopytują o niezbędne informacje zanim przystąpią do rozwiązania problemu. Każda z nich używa specyficznego języka i w inny sposób reaguje na pytania użytkowników” – mówi Jaskólski.

Oprócz specjalistycznych czatbotów Czat.ai oferuje również terapeutyczne postacie, takie jak Przyjaciolka.ai, Przyjaciel.ai, Piesek.ai, Kotek.ai czy Ziomek.ai, mające na celu wsparcie emocjonalne, poprawę nastroju i zmniejszenie poczucia izolacji. Dodatkowo dwie edukacyjne postacie – Korepetytor.ai i Nauczyciel.ai – dostarczają bieżącego wsparcia edukacyjnego dla uczniów i studentów, pomagając w zrozumieniu materiału i rozwiązywaniu zadań.

Moim celem jest dać każdemu, niezależnie od wieku czy umiejętności, możliwość korzystania ze wsparcia supermądrej sztucznej inteligencji, bez płacenia obowiązkowego abonamentu” – dodaje Jaskólski.

Niedawno Financial Times poinformował o tym, że operator największego społecznościowego serwisu na świecie planuje uruchomić we wrześniu 2023 roku grupę chatbotów zasilanych przez sztuczną inteligencję i posiadających różne osobowości. Czat.ai nie tylko zrealizował tę wizję już teraz, ale również uczynił ją dostępną dla szerokiej publiczności bez konieczności logowania i korzystania z tego serwisu społecznościowego oraz dzielenia się z nim danymi osobowymi.

Jeśli chcesz odkryć, jak sztuczna inteligencja może wzbogacić Twoje życie, odwiedź stronę www.czat.ai. Nie jest wymagana znajomość angielskiego ani żadna specjalistyczna wiedza.

Czat.ai jest częścią programu Microsoft for Startups Founders Hub.

Wondel.ai jest laboratorium AI tworzącym produkty bazujące na sztucznej inteligencji, które mają na celu demokratyzację dostępu do zaawansowanych technologii. Bezpośrednią inspiracją do jego założenia była premiera modelu sztucznej inteligencji GPT-4 stworzonego przez OpenAI.

Więcej: https://wondel.ai

 

O Czat.ai

Pierwszym produktem Wondel.ai jest platforma Czat.ai, która wykorzystuje GPT-4 do stworzenia wirtualnej drużyny specjalistów i towarzyszy. Od nauczycieli i trenerów, przez konsultantów, aż do wirtualnych przyjaciół, każdy specjalista posiada swoją unikalną osobowość i specjalizację. Platforma oferuje te usługi bez konieczności płacenia wysokich abonamentów, zakładania kont czy instalowania aplikacji. Korzystanie z nich nie wymaga specjalistycznej wiedzy ani doświadczenia.

 

 Źródło informacji: Wondel.ai