trasa_biegu_chec_na_piec_6_listopada_w_wawozie_rury

Bieg Chęć na Pięć

6 listopada 2022 r.

 

Zapisy na bieg będą prowadzone poprzez serwis Pokochaj Bieganie w LublinieW celu zapisania się na bieg należy założyć indywidualne konto, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy i uiścić opłatę startową. Przesłanie formularza zgłoszeniowego nie zakończonego przelewem nie gwarantuje udziału w biegu w przypadku wyczerpania się limitu zgłoszeń. 

Opłata startowa za udział w biegu Chęć na Pięć wynosi: 4 – 5 listopada 2022 r. (piątek, sobota) – 50,00 zł.  W tym terminie opłaty będą przyjmowane jedynie gotówką w Biurze zawodów pod warunkiem, że limit zgłoszeń nie zostanie wyczerpany w okresie zapisów internetowych).

Biuro zawodów listopadowej edycji biegu “Chęć na Pięć” będzie działać w następujących dniach i godzinach:

  • 4 listopada (piątek) od 14:00 do 20:00 – w sklepie Decathlon Węglin (ul. Gęsia 1)
  • 5 listopada (sobota) od 10:00 do 17:00 – w sklepie Decathlon Węglin (ul. Gęsia 1)
  • 6 listopada (niedziela) od 8:30 do 10:15 – na terenie Miasteczka Biegowe w Wąwozie Rury, LSM

Każda osoba, biorąca udział w biegu musi zostać zweryfikowana w biurze zawodów i odebrać swój pakiet startowy. Aby odebrać pakiet startowy należy okazać dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość. Istnieje możliwość odbioru pakietu startowego przez inną osobę – w tym celu wymagane jest upoważnienie, którego wzór znajduje się poniżej. W imieniu osób niepełnoletnich pakiet startowy odbiera rodzic lub opiekun prawny.

Trasa biegu zostanie wytyczona w Wąwozie Rury i będzie prowadziła ścieżkami asfaltowo – ziemnymi. Trasa częściowo będzie miała charakter przełajowy.