lexmark-cloud

Rok 2023 będzie rokiem chmury

Usługi w chmurze okazały się wspierać cyfrową transformację biznesu i ułatwiają bardziej innowacyjny i dynamiczny sposób pracy, szczególnie w ciągu ostatnich kilku lat.
W jaki sposób usługi w chmurze mogą nadal utrzymywać i budować funkcjonalność, elastyczność i bezpieczeństwo, których firmy będą potrzebować w 2023 roku?

Tradycyjne miejsce pracy nie jest już definiowane przez budynki biurowe z cegły. Wystarczy spojrzeć na badania, aby potwierdzić, że hybrydowy świat pracy już istnieje. Najnowsze globalne badanie Quocirca pokazuje, że ponad dwie trzecie pracowników chce pracować z domu, ponieważ nadchodzi trwałość ery hybrydowych miejsc pracy.

Chmura jako kluczowy gracz

Zdolność do zdalnego zarządzania technologiami i usługami drukowania pozostaje kluczowa, gdy patrzymy na rok 2023. Dzięki bardziej wyrafinowanym platformom chmurowym można świadczyć zdalnie większą gamę usług, bez konieczności fizycznej obecności techników na miejscu.

„Kluczowym graczem w umożliwianiu tego połączenia między hybrydowymi środowiskami pracy a cyfrową transformacją są zarządzane usługi drukowania w chmurze. Korzystanie z tych usług zapewnia bardziej wydajną i przystępną cenowo ścieżkę do zarządzania biurem i drukowaniem – oferując lepszą szybkość, bezpieczeństwo, skalowalność i funkcjonalność zdalną” – mówi Łukasz Florowski Technology Specialist, Lexmark.

Umożliwienie firmom aktualizowania i eliminowania środków bezpieczeństwa oraz bezpiecznego udostępniania i dostarczania danych na urządzenia ma teraz kluczowe znaczenie. Dane Quocirca pokazują, że 37% organizacji uważa, że ​​cyfryzacja jest obecnie bardzo ważna, a odsetek ten wzrośnie do 43% do 2025 r., co stwarza możliwości dla partnerów dystrybucyjnych, którzy mogą świadczyć dedykowane usługi drukowania w chmurze i dotrzymywać kroku.

Dzięki usługom w chmurze świadczonym przez zaufanego partnera w zakresie drukowania można wprowadzić pełen zestaw funkcji optymalizacji druku w dowolnym środowisku drukowania, od małych firm po duże przedsiębiorstwa. Drukarkami wyposażonymi w chmurę — ​​po jednorazowej konfiguracji — można zarządzać z dowolnego miejsca na świecie, bez konieczności udawania się na miejsce, a nawet przebywania w tej samej sieci lokalnej. Pomaga to modyfikować nawyki drukowania, lepiej i bezpieczniej zarządzać zasobami oraz ograniczać koszty i ilość odpadów.

„Ponieważ usługi połączone z chmurą stają się nieodzowne, poszukiwane będą tanie, wydajne rozwiązania łączące wszystkie zasoby. Zarządzanie drukowaniem w chmurze i zarządzanie skanowaniem w chmurze firmy Lexmark to dwa rozwiązania, które umożliwiają szybsze i bezpieczniejsze drukowanie w chmurze oraz możliwość bezpośredniego skanowania i udostępniania plików”. -podsuowuje Łukasz Florowski Technology Specialist, Lexmark.


Kiedyś kosztowny i wymagający dużych zasobów proces zarządzania rozwiązaniami do drukowania i serwisowania ich w domu nie nastręcza już takich trudności, jak kiedyś. Dzięki usługom drukowania opartym na chmurze firmy zyskują większą funkcjonalność i dostępność niezależnie od lokalizacji pracowników.

O firmie Lexmark
Lexmark tworzy innowacyjne technologie obrazowania oparte na chmurze i IoT, które pomagają klientom na całym świecie realizować ich wizję prostego drukowania, bezpieczeństwa, oszczędności i zrównoważonego rozwoju.