Wizytówki firmowe

Hotel EUROPA

EUROPA - HOTEL
20-002 Lublin, ul. Krakowskie Przedmieście 29
tel. 48 (81) 535-03-03
fax 48 (81) 535-03-04
e-mail:info@hoteleuropa.pl
e-mail:rezerwacja@hoteleuropa.pl

Hotel Europa**** to perełka XIX-wiecznej architektury, zlokalizowana w samym centrum Lublina. Łączy w sobie elementy zabytkowe z nowoczesnością, kusi luksusem i najwyższą jakością usług.


Hotel Europa posiada 73 komfortowo wyposażone pokoje, a także 2 ekskluzywne Apartamenty Prezydenckie. Ponad stumetrowa powierzchnia, elegancki wystrój, a także ciekawa aranżacja wnętrza gwarantują komfort pracy i odpoczynku.

Hotel Europa, oprócz usług noclegowych świadczonych na najwyższym poziomie, oferuje także swoim Gościom wykwintne dania kuchni polskiej i europejskiej, serwowane w eleganckiej Restauracji Europa. W Aperitif Bar każdy z Gości może spróbować wybornych kaw i herbat, jak również deserów i koktajli. W podziemiach naszego Hotelu znajduje się Bohema Club, który jest idealnym miejscem na wieczorne spotkania.

Hotel Europa wyposażony jest w bogate Centrum Konferencyjne, obejmujące w pełni klimatyzowane sale, posiadające najnowocześniejszy sprzęt techniczny. Na terenie Hotelu znajduje się także Bistro Szybka Setka, Lazuli SPA, kantor wymiany walut i punkty handlowo-usługowe oraz parking strzeżony.