EURO-FORUM

Szkoła Języków Obcych EURO-FORUM zostało założone w roku 2001 przez Agnieszkę i Marka Gudków, filologów z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języka obcego i przeprowadzaniu międzynarodowych egzaminów certyfikatowych.

Szkoła prowadzi kursy języka angielskiego i niemieckiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania, co stwarza możliwość kontynuacji nauki aż do uzyskania międzynarodowego certyfikatu Cambridge, Goethe-Institut oraz TELC. EURO-FORUM jest Centrum Egzaminacyjnym TELC, dzięki czemu odpowiedni certyfikat językowy można uzyskać zdając egzamin u nas w szkole.

EURO-FORUM jest jedną z największych szkół językowych w Lublinie, co umożliwia utworzenie kilku grup na każdym poziomie zaawansowania i optymalne dopasowanie terminu kursu językowego do Państwa rozkładu zajęć.

Naszym celem jest oferowanie usług o najwyższej jakości, która potwierdzana jest osiąganiem bardzo wysokich ocen przez naszych uczniów na wszystkich egzaminach certyfikatowych.

Informacje o nowościach w naszej szkole:

20 godzin gratis
dodtkowe godziny do każdego kursu przeznaczone na warsztaty tematyczne, konwersacje z native speakerem, ćwiczenie fonetyki, filmy…

e-learning gratis
dla naszych uczniów uruchomiliśmy specjalny portal internetowy z ogromną ilością ćwiczeń leksykalnych, gramatycznych i sprawnościowych (czytanie, słuchanie), które mogą być wykonywane pod kierunkiem nauczyciela lub niezależnie od kursu.

super-promocja dla początkujących
dla naszych nowych uczniów rozpoczynających dopiero naukę języka mamy prezent w wysokości 300zł.

JUŻ DZIŚ ODWIEDŹ NAS I WYBIERZ Z NASZEJ OFERTY
ODPOWIEDNI DLA SIEBIE KURS JĘZYKOWY.

więcej o EURO-FORUM Szkoła Języków Obcych na
www.euro-forum.lublin.pl