Biuro Podróży “OLIMP”
Anna Kawka

Biuro Podróży “OLIMP” – jesteśmy na rynku nieprzerwanie od 1992 roku

  Posiadamy bogatą bazę sprawdzonych programów i opracowujemy nowe na zamówienie.  Staramy się sprostać zróżnicowanym oczekiwaniom naszych klientów, dlatego też proponujemy wyjazdy dostosowane do indywidualnych potrzeb. Doświadczenie i dbałość są naszą wizytówką.

  Organizujemy pielgrzymki dla grup z parafii, przygotowujemy wycieczki czy wyjazdy integracyjne dla firm i zakładów pracy. Wszystko to z uwzględnieniem indywidualnych sugestii i życzeń klientów.

Podejmujemy się realizacji pielgrzymek i wycieczek po Europie, do krajów Kaukazu, Kazachstanu, na Bałkany, do Korei Południowej, Japonii, Meksyku i Brazylii; wyjazdów weekendowych połączonych z degustacją lokalnej kuchni, serów i wina, pobytów sanatoryjnych np. w Truskawcu

Posiadamy zaświadczenie o wpisie do rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych nr 295 prowadzonego przez Marszałka Województwa Lubelskiego.

Zapraszamy do siedziby biura od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00 – 16.00 oraz na naszą stronę internetową www.olimp.lublin.pl

więcej o OLIMP Biuro Podróży na
www.olimp.lublin.pl