lumina-park-walentynki

Zakochaj się w Lumina Park Lublin
14 lutego 2023 r, o 17:00 – 21:00

Wielkimi krokami zbliża się koniec sezonu w Lumina Park! Ostatni dzień otwarcia Parku przypada na 14.02 największe Święto wszystkich Zakochanych – Walentynki! Serduszka, strzały Amora, a przede wszystkim mieniące się w kolorze miłości iluminacje – to wszystko buduje niezwykle romantyczny klimat. Jeśli szukasz sposobu na spędzenie czasu ze swoją drugą połówką, Lumina Park proponuje magiczny spacer w milionie świateł. Z tej okazji w Lumina Park skorzystacie ze specjalnej promocji dla par „drugi bilet za pół ceny”.


 W tym dniu w Lumina Park Lublin będzie naprawdę romantycznie! Przygotowaliśmy dla Was specjalną atrakcję, dzięki której będziecie mogli przekazać swojej drugiej połówce jak bardzo ją kochacie!


 Lumina Park w Lublinie w lutym zmienił swoje godziny otwarcia. Park będzie czynny od godziny 17:00 do 21:00. Ostatnie wejście możliwe będzie o 20:00. Park otwarty będzie do 14.02.2023.
_ _ _
Jakie tajemnice skrywa Ogród Botaniczny UMCS?
Nie musimy przekonywać was, że jest to miejsce pełne magii…
Park iluminacji sprawia, że Ogród nabiera nowego wymiaru – dzięki światłu, muzyce oraz narracji…
Podczas wizyty w Lumina Park Lublin, otrzymacie od nas mapy, które nie tylko poprowadzą Was trasą Tajemniczego Ogrodu, lecz również pozwolą odkryć tajemnice niesamowitych roślin, które znajdują się na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS.
Jakie właściwości ma Głóg Pośredni? Co ma wspólnego Van Gogh z Żywotnikiem Olbrzymim? Które drzewo pachnie ciasteczkami? A z którego wytwarzało się instrumenty?
 Zabawa połączona z nauką to idealny pomysł na spędzenie jesienno-zimowych wieczorów dla całej rodziny!
 Oprócz kilometrowej ścieżki zwiedzania, przygotowaliśmy dla Was także punkty gastronomiczne z napojami (gorąca czekolada, grzaniec, kawa, herbata)


❗️WAŻNE INFORMACJE❗️

Zaczynamy o 17:00!
Park iluminacji jest otwarty do godziny 21. Ostatnie wejście odbywa się o godzinie 20
 Do Parku Iluminacji nie można wprowadzać psówNa terenie Parku można przebywać bez limitu czasowego
 PARKING
Darmowy parking znajduje się wzdłuż ulicy Willowej, przy wejściu do Parku iluminacji
 1 zł z każdego sprzedanego napoju przekazujemy dla Hospicjum Małego Księcia w Lublinie


Zapraszamy całe rodziny!