jedziemy-dalej

Wraca wielka akcja #JEDZIEMYDALEJ łączy nas krew!

Krew = bilet


Wzorem lat ubiegłych rusza akcja o nazwie #JEDZIEMYDALEJ łączy nas krew. Wspólna akcja Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie oraz Platinum Motor Lublin. Wiemy jak trudno jest zdobyć bilety na domowe mecze drużyny Platinum Motor Lublin, można je teraz zdobyć pomagając innym.


Zasady są proste. Do zdobycia będą wejściówki rozdawane przed poszczególnymi meczami. Podaruj innym to, co najcenniejsze – krew, a w zamian otrzymaj bilet na mecz Motoru.
Mamy nadzieję, że po raz kolejny przyczyni się to do zwiększenia liczby dawców, a co za tym idzie również stanów krwi oraz jej składników.


Podczas poprzednich wspólnych akcji udało się pobrać ponad tysiąc litrów krwi. To pokazuje jak ogromne przełożenie na wsparcie ratowania ludzkiego życia ma nasza współpraca. Każda kropla krwi ma znaczenie, a kibice i sympatycy czarnego sportu pokazują, że oprócz zamiłowania do żużla mają ogromne, otwarte serca i chcą się tą otwartością dzieliz innymi. Lubelscy kibice chcąc zachęcić do oddawania krwi i poszerzyć grono dawców rzucają wyzwanie wszystkim miłośnikom tego sportu w całym kraju- kibicom której drużyny uda się oddać najwięcej krwi.