uwolnij-ciucha
 
 

 Uwolnij ciucha vol. 5

 Centrum Spotkania Kultur

 Finał  – 24 marca 2024 r.

 
Ptaszki kwitną, przebiśniegi śpiewają – znak, że nieuchronnie nadchodzi wiosna . A wraz z nią porządki w naszych szafach  Zamiast jednak wyrzucać te ciuchy, które są już na Ciebie za małe, nie pasują do Twojego nowego image’u albo po prostu się znudziły – a nadal są w dobrym stanie – przynieś je do Centrum Spotkania Kultur i pomóż Emilce Boguszewskiej w jej walce o zdrowie.
 
Już w niedzielę 24 marca wracamy z najlepszą akcją społeczną na Lubelszczyźnie! Jeśli chcesz być na bieżąco z wszystkimi atrakcjami towarzyszącymi akcji Uwolnij Ciucha – dołącz koniecznie do naszego wydarzenia na Facebooku i dopisz je do swojego kalendarza
 
Na czym polega akcja?
Przynieś – Przygarnij – Pomóż
 
🔸W zaciszu własnej garderoby wyszukujesz te ubrania (damskie i męskie) oraz dodatki (np. torebki, biżuteria, buty), które są w dobrym stanie i z powodzeniem mogą przejść w inne ręce.
Przynosisz je do Strefy Uwolnij Ciucha w CSK w dniach 21-22.03 / 8:00-20:00 oraz 23.03 / 8:00-12:00
🔸Przychodzisz na finał akcji w niedzielę 24.03 / 11:00-16:00
Buszujesz między wieszakami w poszukiwaniu nowych ciuchów. Wybierasz, mierzysz i decydujesz, które z nich przygarniasz. Nie bój się, czeka na Ciebie grono naszych stylistek, które pomogą dobrać Ci odpowiednie ubrania.
🔸Rozliczasz się z wybranych ubrań wrzucając pieniądze do puszki. W międzyczasie relaksujesz się przy dobrej muzyce i ciastku oraz korzystasz z porad stylistek.
🔸Realnie pomagasz! Wszystkie zebrane podczas akcji pieniądze przekazujemy na rzecz konkretnej Wojowniczki.
 
Jak możesz wziąć udział w akcji?
☑️Możesz tylko przynieść swoje ubrania – UWALNIASZ!
☑️Możesz tylko przygarnąć nowe ubrania – PRZYGARNIASZ!
☑️Możesz UWOLNIĆ i jednocześnie PRZYGARNĄĆ!
Tym razem wspólnie jednoczymy siły, aby zebrać fundusze na leczenie i rehabilitację Emilki Boguszewskiej, która zmaga się z niezwykle rzadką chorobą genetyczną oraz padaczką lekooporną. 👉 http://www.emilkaboguszewska.pl
 
 więcej na FB wydarzenia