Plakat reklamujący koncert pt. "Tribute to Ed Sheeran Symfonicznie".

 

Tribute to Ed Sheeran Symfonicznie

11 marca 2023 o godz. 19:30 

Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego, ul. Akademicka 15

Po raz pierwszy najlepsze utwory światowej sławy brytyjskiego artysty Eda Sheerana zostaną wykonane na żywo z akompaniamentem gitary i orkiestry kameralnej. Dlaczego warto wybrać się na ten koncert? 

1. Posłuchać hitów ze współczesnych list przebojów w wykonaniu klasycznej orkiestry na żywo. 

2. Zaśpiewać swoją ulubioną piosenkę unisono z salą podobnie myślących ludzi w atmosferze miłości i całkowitego zrozumienia. 

3. Spędzić niezapomniane chwile z przyjaciółmi lub ze swoją ukochaną osobą.

O artyście: 

Ed Sheeran to brytyjski piosenkarz, autor tekstów, muzyk, producent płyt, aktor i biznesmen. Jego pierwszy komercyjny sukces przyszedł w czerwcu 2011 roku z singlem “The A Team”, który osiągnął numer trzy na brytyjskiej liście przebojów. Wszystkie jego albumy + (2011), × (2015), ÷ (2017) i No.6 Collaborations Project znalazły się na szczycie brytyjskiej listy przebojów, dwa ostatnie również na szczycie listy przebojów w USA. Utwór Sheerana “Thinking Out Loud” zdobył w 2016 roku dwie nagrody Grammy. W styczniu 2017 roku singiel “Shape of You” osiągnął numer 1 w sprzedaży w USA i Wielkiej Brytanii. W 2019 roku trafił na listę najwyżej opłacanych muzyków magazynu Forbes, zajmując trzecie miejsce. 

Wykonawcy: Profesjonalny wokalista z towarzyszeniem orkiestry kameralnej “Passion Orchestra”, stworzonej specjalnie na potrzeby tego projektu.